Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek a toommy...

Van olyan akinek a toommy tipees anti colicos cumisüveg nem jött be, de a dr. Browns-os igen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én eleve a Dr.Brown's-al indítottam, mikor már egyértelmű volt, hogy hasfájós szegény. Akkor kezdtem el a BioGaia-t is, előtte már csepegtettük az Infacol-t is, szóval nem tudom mi, de enyhített ezen...teszem hozzá, addigra már majdnem két és fél hónaposak voltunk, szóval lehet a kora miatt is enyhült. Egyértelmű változást nem láttam a cumisüvegtől, csak lélekben bízok benne, hogy az a jó! :) Még most is a bukása miatt sűrített cuccot is abból isszuk. Lassan 4 hónaposak leszünk.


és azért írom többesszámba, mert a babám még nem tud egyedül enni, cumisüvegek előkészíteni, ezért közösen szoktuk ezeket, vagyis én indokoltnak érzem a többesszám használatát :)

2013. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Dr. Browns-t nem próbáltam, de a Tommee Tippee-től megzavarodok. Anti-Colicos, de a levegőt ugyanúgy folyamatosan nyeli, a cumi része állandóan behorpad. De nem bírom lecserélni, mert másik cumit nem fogad el, ebből meg keveset bír kiszívni türelemmel az állandó behorpadások miatt és minden egyes szívásnál emeli a lábát, mert nyeli vele a levegőt. Biztosan nem tudom, hogy azért van-e, de napközben nem fájdítja a hasát, kizárólag etetésnél.
2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek vagytok? Nem próbáltad nagyobb cumira cserélni?
2013. jan. 9. 12:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is egy csomót böfizünk ezzel az üveggel is! Mi 10 hetesek vagyunk, és rengeteg levegő van a kislányomba. Kajci közben is böfiztetnem kell! 2* minimum. Most tépszert cserélünk, hátha az a baj, hogy felfújja és ezért böfög ennyit!
2013. jan. 9. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a babám 6 hónapos, 3-as cumit használunk.
2013. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg a tápszerváltást, hátha...

Mi már azon is túl vagyunk egy párszor, mert a hasfájás kapcsán mi is a tápszerre gondoltunk. Most már nem tudom, hogy mi okozza.

2013. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-esnek:gyors folyású cumit használtok?Mert ha nem akkor arra cseréld le,arra ügyelj,hogy a szelep a cumin felfelé álljon,közvetlenül a baba orra alatt legyen.
2013. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 3 hónapos és 3 hetes a babám, és közepes folyású cumit használunk a dr.Brown's-hoz, mivel sűrítős kaját szopizik belőle. Sok buborék ellen a BioGaia-t nagyon ajánlották nekem, nálunk annyira nem vált be :(
2013. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!