Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor fektetitek le este...

Ti mikor fektetitek le este aludni a babátokat, mikor van a fürdés? Mennyi idős? Szerintetek én későn fektetem?

Figyelt kérdés
Fél 10 körül van a fürdés,utána 10 körül evés és 11 mire elaltatom.Utána vagy fel kel 4 körül vagy csak reggel fél 7 körül.
2013. jan. 9. 09:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
7 hetes
2013. jan. 9. 09:09
 2/25 anonim ***** válasza:
Este 7 körül vacsora, fél8-8 fürdés, aztàn alvàs. 8 körül ébred reggel. 9 hónapos.
2013. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Szerintem kicsit későn fekteted, de mindenki úgy csinàlja, ahogy neki jó:)
2013. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Születése óta 7-kor fürdés,8-kor fekvés.Már 2 és fél éves.
2013. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9 hónapos. Általában fél 8 és 8 között van fürdés, aztán vacsora, és legkésőbb fél 9-kor már alszik. Reggel fél 8 és 8 között ébred.
2013. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7 hónapos, 7 körül fürdés, 8-fél9 körül alvás.
2013. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A korházban is ilyenkor jöttek fürdetni kb,2 hetet voltunk a korházban megszokta,de majd valahogy próbálom mindig kicsit előbbre hozni akkor legalább 9-re:)
2013. jan. 9. 09:16
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
? Mindenki akkor fürdet, fektet, ami neki jó! Én inkább este "később" teszem le, de reggel meg alhatok tovább így! Nekem így jó. Este 10-11 között valamikor fürcsi, utána evés, és azonnal alszik is :)Legkésőbb fél 12-re alszik, mi meg fél 1 körül fekszünk. Amúgy is így feküdnénk, nekünk így jobb! Utálok hajnalban 5-6-kor kelni! Akkor még Apa is alszik, este meg közösen vagyunk már itthon, Apával is többet van így.
2013. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 9 hónapos, este 7 körül fürdés, vacsi, majd 8 körül alszik, általában reggel 7-fél 8-ig.

2013. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom és 6 hetes kora óta 6.30 körül fürdetjük és legkésőbb 7.30-8 között már alszik. 7-kor kell. Szerintem próbáld előrébb húzni fokozatosan a fürdetést meg az elalvást, neked is jobb lesz mert lesz időd pihenni, vagy főzni, vagy kicsit a férjeddel foglalkozni mikor elaludt a prücsök:) Főleg a későbbiekbe lesz ez jó, mert mikor ennyi idős volt a lányom, mint a Te babád- simán megfőztem nappal is mert elnézelődött. Most viszont képtelenség számomra a főzés, mert belépett a szeparációs szorongásos időszakba és nem tudok elmozdulni mellőle:S És nem utolsó sorban egy nehezebb nap után jól esik feltöltődni abban a maradék pár órában. Gondolom, hogy ha ilyen későn fekteted le a babádat, akkor már Te is dög fáradt vagy. Kitartást:)
2013. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!