Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberre várom első babámat....

Decemberre várom első babámat. Milyen hálózsákot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Rövid, vagy hosszú ujjút? Vékonyat vagy vastagot? Mit kell a babára adni ha hálózsákban altatom?

Lassan elkezdek vásárolni,csak nem tudom miket vegyek neki pontosan.


2009. aug. 28. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a babam de kozepen szuletett. az elejen egy baba paplanba bugyolalva aludt , csak 2-3 honaposan tettem zsakba, de akkor a vastag fajtaba. ami nekem volt annak nincs keze, ala egy hosszuujju bodyt es rugdalozot adtam plusz a zsak. nekem nem tunt soknak,21 fok volt kb a lakasban. erdeemes nagyobb zsakot venni, mert a plusz ugysem zavarja oket es meg tovann jo lehet.
2009. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk ujjatlan hálózsákunk volt, a tescóban vettem, a vastagabb fajtát, én hosszu ujju bodyt adtam rá, ha hüvösebb volt vékony nadrágot, és vékony zoknit alá.
2009. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban lehet kapni 3db hosszú újjú lábas pamut rugit, az szuper, mert nem kell a fején áthúzni könnyű ráadni elől végig gombos, + tescos vastag ujjatlan hálózsák!

Tescoban nagyon jó áron szuper minőságű ruhák vannak. Bodykat, nadrágokat rugdalózókat ruhácskákat mindent ott veszek, s mingig van akciós!

2009. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha érdekel, van eladó 2 db hálózsákom, 15 db body, + zoknik 4000 ft, ennyi 1db hálózsák újonnan. Mind szép megkímélt.
2009. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is decemberben született. Én nem adtam rá hálózsákot, mert pár hónapos koráig nem mocorgott annyira álmában, hogy lerugdossa a takarót, viszont - bár elég nagy baba volt, 3600 grammal és 55 centivel született - féltem volna, hogy elég óvatos vagyok e a hálózsák ráadásakor, hiszen egy ilyen pici baba nyeklik-nyaklik még. Én is Tescos, előlgombolós rugikat használtam, alá egy Tescos pamut rövidujjú body, majd egy vastagabb kistakaró. Nem hinném, hogy fázott, mert a lakásban 23 fok volt (remélem, melege sem volt).
2009. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!