Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Saját márkás pelenkákról...

Saját márkás pelenkákról vélemény?

Figyelt kérdés
A DM, Rossmann, Lidl, Aldi, Müller, stb saját márkás pelenkáiról szeretnék véleményt. Mennyire jött be babáitokon? Mennyibe kerül darabáron?
2013. jan. 9. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én két gyerekemet újszülöttől szobatisztaságig vittem a Babylove-val (Dm), de most a harmadikkal amikor megvettem, azt láttam, hogy kisebb lett a csomag, tehát valahogy vékonyabbak a pelusok, meg hátra beleraktak egy gumit is, ami korábban nem volt. Továbbá a dm szigorított, hogy csak 300 Ft után jár egy pont, így marha lassan gyűlik, annyira meg nem olcsó hely.

Összességében emiatt váltottunk a LIDL-s tojours-ra, most 4-est használunk, meg vagyok vele elégedve. Elvétve folyik csak ki a pisi, de az bármilyen pelussal megesik néha-néha.

2399 Ft 50 db, tehát 48 Ft egy pelus, szerintem korrekt.

2013. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi a dm,rossmann pelust próbáltuk mindkettő bevált.4599ft a 100-db-os,ez a 3-as méret,de úgy láttam a többi is annyi a 4-es 84-vagy 86 db.
2013. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most a DM-ről váltottam Aldisra. 50 db 2399 Ft, szerintem tök jó, még nem folyt ki belőle semmi :)
2013. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Jégtánc ***** válasza:
Sokáig Rossmannos pelenkát használtam lányomnál,de aztán kipróbáltam a DADA pelenkát,és teljesen bejött.Rossmannosnak is most már kb 46ft a db-ára,attól függ mekkora méretet veszel.DADA meg 40FT db.
2013. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aldisat használunk, teljesen jó, soha semmi nem folyt még ki. Egy csomag 2400 forint körül van, teljesen megéri.
2013. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann nekem jó volt, 40 forint körül van darabja a 2-es méretnek. Aldis nem vált be, leszakadt a tépőzárat tartó fülecske, volt amikor a kiságyban találtam meg... cseppet veszélyes :( soha többet nem veszek. Az egész dobozban minden másodiknak leszakadt,.
2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem szakadt le, pedig 5 hónapja használom. Fura. Lehet, hogy hibás csomag volt? Pampersnek viszont már szakadt le.
2013. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én pamperst hasznltam newborn-t utána sleep&playt-2-eset, és amikoe azt kinőtte, csodálkoztam, hogy a 3-asban nincs derék gumi.

na akkor kattantam el, mert csak az activ play-ben van, mai sokkal drágább.

ekkor váltottunk dm midire, ami tökéletes.

a minit még vastagnak találtam.

ár érték arányban a legjobb.

42FT/db

akciósan, meg kuponokkal még kevesebbért is hozzájutsz.

2013. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mi 1,2esnél dmeset használtunk, de a 3asnál nem voltam megelégedve vele, mintha más gyártó csinálta volna. kemény volt, túl vékony és hosszú. akkor váltottunk rossmanosra és az nagyon jó. nem folyik belőle semmi, nagyon szeretjük. már 4est használunk, az most ha kettőt veszel akkor kedvezménnyel 50ft/db. én úgy emlékszem, hogy mikor váltottunk, a dmsnél olcsóbb volt a rossmanos. a tescos nem vált be nekünk. maga a pelenka nem lenne rossz, de az egyik tépőzár a másikra nem ragad. neki meg pont akkora volt a pocija, hogy úgy kellett volna, ezért ferdén ragasztottam neki, egyet felülre egyet alulra
2013. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Aldis pelust használunk, nagyon jó és olcsó.

(Amúgy nekem is pont a Pampers fülecskéje szakadt le.)

2013. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!