Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nappali tagozatos egyetemi...

Aki nappali tagozatos egyetemi hallgató és babája van, annak tényleg nem jár semmi a GYESen kívül? (Az egyetemi szoc. ösztöndíjat leszámítva. )

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha meg azt írta volna ki, hogy terhes, de nappali egyetemista, ezért elvetetné a gyereket, az lenne a baj. Gondolom fog még dolgozni a kérdező.

Nem jár más, talán szoc. tám.

2013. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

hát ez nem értem hogy függ össze ha valaki TANULÓ azaz nem dolgozik akkor is csak úgy szokott felmerülni itt hogy győzködik hogy tartsa meg ha VAN KIRE számítson...pl a szülei eltartják majd vagy van vmi apukajelölt aki dolgozik esetleg...

Még így is állandóan az a téma hogy M.on miért JÁR pénz a kismamáknak 2 évig (gyed) holott más országokban csak x hónapig jár stb..

tehát még ezt is túlzásnak szokták tartani...most ha a tanulóknak is járna csak úgy a semmire gyed akkor ezzel az erővel járjon bárki másnak is mert jaj szegény terhes lett és megtartaná milyen jófej hogy megtartaná...

azért erre nem kellene sarkallni senkit..

2013. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik érdemben tudtak válaszolni a kérdésemre. Az, hogy én sokba lennék havonta az államnak, tudnék vitatkozni. Vannak ,akik sokkal többe kerülnek a "semmiért". Egyébként csak érdeklődtem. Nem pofátlanul harácsolni akarok, pláne egy gyereken keresztül. Ezt megteszi helyettem más.
2013. jan. 10. 15:39
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Én csak vicceltem kérdező! Bocsi :) 11es voltam..
2013. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!