Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok vacsira bundás kenyere...

Adhatok vacsira bundás kenyeret 9 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Csak tanácsot kérek, nem pedig rosszalló megjegyzéseket. Köszönöm :)
2013. jan. 10. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én 11 hónaposomnak még nem adtam. Szerintem 9 hónaposan korai lenne, a tojás miatt. Lehet nehéz is lenne a pocakjának, mivel olajban sütöd.
2013. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én csináltam neki úgy, hogy csak tojás sárgájából, a fehérjét meg hozzáöntöttem a mienkhez. szerette.
2013. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne adj neki. Pont a tojás és a sok olaj miatt. :) Szerintem fájna tőle a pocija.
2013. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez is kilőve, ha adtam volna neki én is úgy adtam volna hogy csak a sárgáját
2013. jan. 10. 12:35
 5/16 anonim ***** válasza:
A védőnőtől kaptam egy hozzátáplálós papírt, azon az van, hogy tojásfehérjét 1 éves koráig nem javasolt adni. De ha csak sárgájából csinálod, akkor úgy lehet szerintem, mert a sárgája 9-10 hónapos kortól bevezethető.
2013. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz kaja. Még az én felnőtt gyomromat is megfekszi néha.
2013. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak tojássárgájával szerintem is adható, egy pár falattól biztos nem lesz baja.
2013. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én biztos nem adnák neki, mert nagyon nehéz, olajos...

Hétvégén a nagyszülőknél voltunk és én nem szoktam a mi kajánkból etetni a 9 hónapos lányomat, de ők adtak neki pár falatot a lángosból, abból is a puha belsejét. Kihányta, úgyhogy mondtam is nekik, hogy ennyit arról, hogy mi mindennel etették régen a gyerekeket milyen korán, úgyhogy le lehet kattanni róla, hogy mindig beszólnak, hogy nem kap a mi kajánkból...

2013. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Golan Trevize ***** válasza:

kb. 10 hónapos koruk óta hetente-kéthetente kapnak a fiaim.

nagyon szeretik, és nem bántja a hasukat.

olajat le lehet csepegtetni, meg ha papírtörlőre rakod, az is jól kiszívja.

2013. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
olaj nélkül is lehet sütni,ha van összecsukós melegszendvics sütőd.simán abba teszed sülni,szerintem így is finom.
2013. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!