Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan adjam 14 hónaposomnak...

Hogyan adjam 14 hónaposomnak a lekváros, vajas, szalámis, májkrémes kenyeret?

Figyelt kérdés
Hagyjam hogy kibontakozzon vagy én falatonként?
2012. szept. 24. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad hogy ő csinálja, persze azért ülj ott vele. Mert nehogy úgy járj ahogy én. Még 3 évesen is elvárta hogy felkatonázzam a kenyeret, szájába adjam az ételt. Mostmár óvodás, és ott muszáj volt neki mindezt egyedül csinálni, de még ott is időbe telt.
2012. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
saját tányérban,kis kockákra vágva. amig ilyen kicsi,jobb a szeletelt kenyér mint a sima,h a héját is megegye. felvágottból neki még csak párizsit adnék. a többi mehet,adhatsz mellé mag és héj nélküli paradicsomot is,főtt tojást
2012. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor úgy csináltam, hogy nem kockáztam fel, hanem vékony csíkokra vágtam és ő magának eszegette!
2012. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyni kell hogy egyedül kisfalatonként egyen,szalámit,nem de lekváros,és vajas kenyeret azt adnék neki meg párizsit.
2012. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!