Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek a 6 hónaposomnak még...

Vegyek a 6 hónaposomnak még vászon hintát (adamo szerű hinta)?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos a kislányom. Babakocsiban imád zötykölődni, de ha rossz az idő, akkor nem szívesen viszem ki. Meg a lakásban is jó lenne, ha többet aludna, pinenne, fejlődne, ellenne, amíg én mondjuk főzök. Egyébként sokat foglalkozom vele, jókedvű baba. Még ülni nem tud, kutyázással próbálkozik a játszószőnyegén. Pihenőszéke van, abban alszik 30 percet 2x. Van egy elektromos hintánk is, de mindkettő 9 kg-ig használható. Szerintetek érdemes venni egy adamo jellegű bölcsőhintát neki? Vagy már "öreg" hozzá, mert nem csak fekszik egész nap, hanem hason fekve tesz-vesz? Tudom milyen jó fejlesztő hatással bír az ilyen hinta, és most jó áron találtam a neten.

Előre is köszi a válaszokat és a tapasztalatokat!


2013. jan. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1,5 évesen is imád hintázni. Független, hogy játszótéri, beltéri műanyag vagy adamo hinta. Utóbbit kifejezetten imádja, de nem veszek neki.

2 féle hinta legyen untig elég neki. Nem is reklamál érte ;)

2013. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont 6 hónaposan varrtam egy Adamo koppintást a kislányomnak. Rengeteget aludt benne, de egyszer a szomszéd bevadulva megpörgette, onnantól kezdve nem akart többet beleülni, csak mikor már nagyobb lett, néha néha. Nagyjából 2 éves volt, amikor eladtam.

Barátnőm kislánya még 3 évesen is nagyokat ugrált vele, tehát gyerek függő. Ő is maga varrta, így nagyon olcsón kijön és nem kidobott pénz, ha nem jön be.


Szerintem vehetsz, de ne aranyáron, mert úgy nem éri meg.

2013. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár bérelhetsz is.

Az enyém nem nagyon szerette az adamot, még jó, h a nagyszülők nem vettek.

2013. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bogárka01 válasza:

Nekünk is volt ilyen hintánk, de mi jól megjártuk vele!!!


A Vatyin vásároltuk rugóval együtt,és a hintázás közepette, szinte a semmi súlytól elpattant a rugó ami a gyerekem fejére esett. Hát elképzelhetitek... Sürgősségi stb. Szerencsére semmi komoly a horzsoláson meg az ijedségen kívűl! Természetesen akitől vásároltam erre már nem reagált!

Most úgy használjuk, hogy az ADAMO-tól kikönyörögtem egy eredeti rugót. Azóta látom, hogy az ADAMO honlapján már van felhívás a koppintásokra mivel balesetveszélyesek. Valószínűleg már mással is történt ilyesmi.

Én azt javaslom mindebből tanulva, hogy vagy varrd meg te, vagy vegyél eredetit! Mert hidd el abban a pillanatban megbántam a vásárlást és magam okolom a mai napig, hogy nem ért meg 6000Ft-al többet a gyerekem biztonsága. Hiszen lehetett volna ez a sérülés komolyabb is.

2013. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!