Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok vagy adtok a babátokna...

Adtatok vagy adtok a babátoknak 1 éves kor alatt tejet, vagy kakaót? Ha igen mikortól?

Figyelt kérdés
Lányom lassan 9 hós és úgy 1 hónapja teljesen elutasítja a tápszert,így kakaóval kel és fekszik.
2013. jan. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tej+tea VAGY tej+ rizsle.... DE mostmar adhatsz neki banan, narancs , tejbegriz, persze a gyumolcsot turmoxolva! Tejet azt 1 eves kortol szoktak tisztan , ha jol tudom! Kakao az meg lehet, h nem olyan jo!
2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem adtam, mert 1 éves koruk után érik meg a kis gyomruk, hol fel tudják dolgozni. Van akinek a gyomra előbb, de van akinek még 1 éves korra sem. Ezért nem ajánlott 1 éves kor előtt adni.

A fiam 7 hónapos korában utasította el végleg a tápszert, így mi Milupa tejpépeket és tejberizspépeket vettünk neki, ami ugyanazokat a dolgokat tartalmazza, mint a tápszer, csak nem híg, hanem szilárd étel és laktatóbb is kicsit, mint a tápszer.

De esetleg próbálj meg másfajta tápszert, esetleg ízesített tápszert adni, ha nem, akkor meg próbálkozz meg a tejpépekkel, de 9 hónaposan én biztos nem adnék tejet a helyedben. Kakaót meg főleg. Csak 1 éves kor után.

2013. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kakaó alatt azt értem hogy a tejbe teszek egy fél kiskanálnyi jobb minőségű kakaóport, esetleg a milumil sinemil? az is hasonló mint a tápszer?az van itthon.
2013. jan. 10. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Kriszzta ezt nem értem bocsi :"Tej+tea" hogyan?
2013. jan. 10. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
tej es tea keverek cukor nelkul a tea, es a tea tobb kell, hogy legyen a kisuvegeben:) De a tejt es a rizslet is sokan hasznaljak mert erositi a kis csontjukat!
2013. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos és a déli alváshoz kap egy deci kakaót. Tápszer van reggel és este. Semmi baja és nagyon szereti. :)
2013. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!