Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák meddig adtok/adtatok...

Anyukák meddig adtok/adtatok tápszert a babátoknak?

Figyelt kérdés
Lányom lassan 9 hónapos és nem hajlandó tápszert enni, ha eszik is a felét annak amit megcsinálok, a másik felét dobhatom ki. Tudom hogy 1 éves korig ajánlott a tápszer. De áttértem az esténkénti kakaóra. És abból megiszik 2,5 dl is. Reggel is kapjon inkább akkor kakaót? már kb két hónapja ezzel küszködünk. :( Ti meddig adtátok?
2012. dec. 28. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém 15 hós, napi 2-szer puszil be 1,3 dl tápszert. Na a tiéd a kakaót issza meg, az sem baj, csak ne legyen tőle szorulása. Meg azért a kakaóban van koffein, meg cukor is. Esetleg más tápot próbáltál?
2012. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
probald meg vedonovel vagy orvossal megbeszelni a tapvaltast, mert a baratnom is nagyra volt, hogy 8hosan mar tejet ivott a lanya,most 4,5evesen meg tejallergiagyanus, orvos szerint pont a korai tejadas miatt. Esetleg tapba kakao? Vagy izesitett tap? Egyiket sem issza meg?
2012. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem mindkettővel, ők is ajánlották hogy tegyek bele kakaót, tettem is meg egy kis vaníliás cukrot, először megitta aztán már nem kellett neki. Tápszerváltáson még nem gondolkodtam...
2012. dec. 29. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor inkabb eloszor tapszervaltast probaljatok meg, a tudomany mostani allasa szerint minel kesobb kell a tejet bevezetni, sajnos az en ismeroseim kozott is akad nemegy tejallegrias gyerek, es mindegyiknel hamar volt bevezetve a tej

az en lanyom most 14hos, o az anyatejet utasitotta el szinte egyik naprol a masikra, de tappal nincs egyenlore gondja

2012. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!