Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 190 grammos bébisüveget...

Ha 190 grammos bébisüveget veszünk alapul, akkor az 5-6 hós babád menyit eszik hozzátáplálásnál?

Figyelt kérdés
Nem szoktam mérni, hogy mennyit eszik a babám, de kicsivel többet mint amennyi egy bébikajás üvegben van! Nem tudom, hogy mennyit kéne megennie. Az ételeit én készítem el, de van, hogy másnapra eltettem egy ilyen kis üvegbe és volt, hogy keveselte. 1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást, még nem váltottunk ki étkezést.
2013. jan. 10. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk egy üvegnyi mennyiség elfogy sőt még utána kell még úgy 50-80 gramm, mert nem elég.

Nemsokára fél éves baba anyukája.

2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb másfél üvegnyit eszik meg, viszont ekkora mennyiség nálunk már kivált egy étkezést.
2013. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a héten lesz 6 hónapos, még csak egy fél üveget eszik meg, igaz csak egy hete kezdett el enni.
2013. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy egész üveggel megeszik plusz még egy egész babapiskóta
2013. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jan. 10. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha megeszik 200 g főzeléket, akkor az egy teljes étkezésnek számít. Ha csak kevesebbet eszik, akkor még tápszert vagy anyatejet kell adni neki kiegészítésnek.

Az én fiam megeszik (vagy majdnem) egy 250 ml űrtartalmú doboz bébikaját (én készítem neki).

2013. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém 160 ml körül eszik meg, Aventes pohárkából adom, így mindig tudom mennyit főztem. Van, hogy kicsit többet is, és neki ez az ebédje, nem adok már tápszert utána, csak innit.
2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 11. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!