Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud mar a 6 honapos babatok?

Mit tud mar a 6 honapos babatok?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggodom,mert most lesz 6 es fel honapos es nem akar forogni. Nagyon lusta. Probalok vele gyakorolni, es egy kis segitseggel mar megy, de magatol nem akar moccanni. Mennyi ideig varjak vele? Tudom, hogy minden gyereknel mashogy van es nem kell massal hasonlitgatni. De kivancsi lennek, hogy a ti babatok mit tud mar?
2013. jan. 10. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az én babám is viszonylag késők kezdett forogni, ill. a nagy átlaghoz képest későn. 5 és fél hós volt mikor hasról hátra, majd 6 ég fél hósan hátról hasra.

Most pedig 7 és fél hós, és feláll a kiságyban..:)

Tudják ők, mit mikor szeretnének csinálni, gyakorolj vele, aztán majd ha lesz kedve, akkor megcsinálja egyedül is:)

Elsősorban ennek a buksijában kell eldőlnie:)

2013. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, 5 hónaposan fordult hátról hasra, vissza 6 hónaposan. Most fő elfoglaltsága begurulni a szobát, oldalirányban kúszik,de előre még nem, most próbálkozik a négykézlábra állással, de ezek még kezdetleges próbálkozások.
2013. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

karàcsonykor volt 6 honapos,ès most màr elmondhatom hogy forogva kozlekedik.de eddig semmi,karàcsonykor kezdte el.azota mwgàllithatatlan :)

èn is aggodtam,de megmutatta hogy tud ha akar.màr megul ha felultetem,de nem màszik,nem beszèl nem eszik egyedul mint ahogy olvastam màsoknàl.szerintem nyugi,vàrd ki ezt a honapot,ha semmi akkor beszèlj a gyerekorvossal.

2013. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én babám sem akarta csinálni az egyik forgást,hasról hátra,most 7hónaposan és 1 hetesen csinálta meg először:)
2013. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia

Az én lányom csak 19,.én lesz 6 hós de ő sem forog , hasról hátra ok ,de vissza már nem.

Viszont már hintázik és közben sikitozik a drágám ,irtó édes!

Nagy lendülettel halad előre el kell rugaszkodnia de megy ugy hogy szerintem nagyon korán el kezd majd menni !!

De nem is bánom , van egy 4,5 éves kisfiam és ő már nagyon várja hogy játszhasson a hugival!!

üdv

2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sorstárs!ma 6 hónapos a fiam és magától nem forog,sehogy.voltam dévényesnél,"feszeske",nincs semmi neurológiai baja,hát győzzük kivárni a mocorgást,mert hát addig csak nem nyugodt az ember...
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jézusom! Akkor az én gyerekem nagyon kilóg a sorból: 2 hónaposan kezdett el oda-vissza forogni, 4 hónaposan kúszott, 5 hónaposan mászott, 6 hónaposan felállt. Most 7 hónapos, ül egyedül és bútorokba kapaszkodva lépeget. Nem baj, hogy ilyen korán csinál mindent? Próbálom lefektetni, hogy ne álljon annyit, de nem nagyon hagyja magát. Remélem nem lesz baja a lábának vagy a gerincének.
2013. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.Ha magától csinálja nem baj.Az én fiam is pont azokat csinálja amit a te babád,csak neki ezzel a hasról hátra forgással volt baja:)

4-es voltam.

2013. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Köszi 4-es! Magától csinál mindent.

7-es voltam.

2013. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdett el forogni hasról hátra és visszafelé 55,5 hónaposan kúszott hátra felé és most 6 hónaposan négykézláb himbálozik!!!:)))
2013. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!