Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif pc homeopátiás bogyó...

Sedatif pc homeopátiás bogyó hány hónapos kortól adható?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Legkorabban 6. Mi a gond?
2013. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Legfőképp az,hogy nem alszunk éjszaka:-)

Kislányom 5 hónapos,nagyon nagyon hasfájós volt,elvittük gasztroenterológiára,kapott speciális gyógytápszert,hasfájása elmúlt...hála az égnek.

Fogzásra adok neki Osanitot,úgy néz ki bevált,nem tömködi a kezét a szájába meg stb.

De még így sem alszunk,és már egy kicsit kivagyok.

2013. jan. 10. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha. Hat akkor hajra. De azert kerdezd meg a gyogyszereszt, hogy lehet e a ket szert egyutt adni.
2013. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

homeopátiás bogyót újszülött kortól lehet adni neki


de mivel ez nyugtató hatású inkább kérd ki egy homeopata orvos véleményét

2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk, mert mi sem alszunk! De nálunk 16 hónapos a kisúr, és minden éjszaka megy a műsor. Ráadásul nem fogzás, nem hasfájás, egyszerűen csak bulizik. Kurjongat, játszadozik, persze teljes frekvencián. Már eléggé kivagyunk. Nekünk semmit nem használt, de persze ez nem azt jelenti, hogy nálatok sem fog beválni.
2013. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én camomilla -t adtam neki 4 hos kora körül az is nyugtat. Meg itt kaptam egy tippet, hogy pár csepp levendula olajat cseppentsek egy papírzsepire és tegyem be a szobajaba, pár napig be is valt de aztan megszokta,
2013. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!