Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van ha a kisbabám nem...

Mi van ha a kisbabám nem tudja elfoglalni magát?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos múlt és nagyon igényli a társaságunkat,ami nem is lenne baj,hiszen szívesen vagyunk vele,de az a helyzet,hogy a házimunkát senki nem végzi el helyettem.Ez nem napi rendszerességű,van segítségem főzés terén,de ha takarítani kell,akkor nincs mese...Amúgy meg elég sokat jövünk-megyünk,akkor nagyon elvan.Az előbb megfogadtam,hogy nem veszem fel,hagytam sírni és valóban abbahagyta egy idő után,de közben majd megszakadt a szívem.De állítólag így hozzá lehet szoktatni.Van valamilyen tanácsotok?Vagy esetleg tudnátok olyan oldalt ajánlani,ami tudna nekem segíteni?
2009. aug. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Takaríts akkor, amikor a párod otthon van.
2009. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj drága,ha ez ennyire egyszerű lenne,szerinted kérdeztem volna?
2009. aug. 28. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, olyan aranyos vagy, hogy ilyen lekezelően le "drágázol".

Hidd el, ez ilyen egyszerű. Főzés terén van segítséged. Szuper. A babád rajtad kívül mással is jó elvan. Szuper. Hol itt a probléma?

Láthatod, ennél okosabbat senki nem tudott neked írni tegnap óta, pedig páran már biztosan megnézték a kérdésedet, hiszen értékelték is a válaszom. (Ha jól tudom, ahhoz minimum 3 értkelés kell.)

Itt nincs probléma, csak amit Te csinálsz magadnak. Légy derűs és nyugodt, akkor a családod is az lesz, és együtt mindent meg tudtok oldani (még a házimunkát is).

Legyen szép napod: Szép-Magyar Ágnes

2009. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gyártom a problémákat,hanem tanácsot kértem és nem lekezelőnek szántam a megszólítást.De ha nem tudsz segíteni,akkor nincs szükségem a válaszodra.Köszike.
2009. aug. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!