Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ennyi babaolajjal?

Mit csináljak ennyi babaolajjal?

Figyelt kérdés

2 üveggel kaptunk, 1-gyel meg vettünk mikor hazajöttünk a kórházból. 3szor bekentem a babám nagyon kirepedezett bőrét, helyre is tette, azóta nem használtuk,most majd 3 üveg van.

Testápolóként nekem használni fog?


2013. jan. 10. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Tartsd meg! Ha ez a patikai, akkor használd el! Én minden fürdés előtt átkentem vele, mikor kicsi baba volt, azzal nem ártasz vele, sőt... Szóval tudod hasznosítani.
2013. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A patikainak kb. fél évig jó a szavatossági ideje.
2013. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod testápolónak magadnak is, csak jót tesz a börödnek. Zuhanyzás utána még picir nedves böreb maszirozd bele, csodálatosan puha lesz töle.
2013. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy a fürdővizedbe is önthetsz belőle.
2013. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Babád fürdővizébe rakjál mindig picit, gyönyörű lesz a bőre!! :)) én is így használatam el őket, mert mi is kaptunk vagy 3üveg johnsonst. :))
2013. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem gyógyszertári, hanem johnson's mindegyik... Oké, akkor kipróbálom magamon, fürdés után. Remélem úgy hamarabb beszívódik, mert emlékszem hogy pár éve a barátnőmnél bekentem magam vele, és 1 óra volt mire beszivódott. Mondjuk az nem johnson's volt.
2013. jan. 10. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy elöször tényleg csak pár csöppet kenj el a tenyered között és utána a tenyereddel maszirozd magad - ne sokat akarj magadra kenni!!!!
2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Használhatod gyantázás utáni maradék gyanta lemosásra is. (Én arra használom.)
2013. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem gyantázom magam. Úgyhog akkor marad a fiamnak a vizébe, illetve kipróbálom magamon én is..
2013. jan. 11. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Testradírnak is jó: tégy kb 1decit egy tàlba, önts hozzà kristàlycukrot, vagy finomszemû sót, és ezzel dörzsöld végig a vizes bõröd fürdés elõtt, utàna rendes tusfürdõs zuhany. Meg fogsz lepödni a puhasâgàn ;)
2013. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!