Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babával miyen torna...

3 hós babával miyen torna gyakorlatokat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Kicsit duci a lelkem és nehezen emeli a fejét ( utál hason ). Illetve még nem fordul semerre.

2013. jan. 11. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

fektesd a hátára,majd húzd magad felé addig míg ülő helyzetbe nem kerül,ez még hasfájásra is jó,könnyebben tud pukizni tőle.

ez pár pillanatig tartó ültetés nem árt a gerincének

de használ is a kis fejének,ez arra való hogy lássuk tartja -e a fejét,az én kisfiam 8 hetes mindennap csinálom ezt a torna szerűséget de szépen tartja a kis fejét, és szeret így ülni :)

a lábát is felhúzhatod a hasához,bicikliztetheted-

viszont hasra is fordítsd attól hogy utálja,ez is jó edzés a nyakizomnak.

forgasd te,hengerszerűen ide-oda,és majd ő is ráérez,pluszba még tetszhet is neki.

csak hajrá

2013. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"fektesd a hátára,majd húzd magad felé addig míg ülő helyzetbe nem kerül"


elfelejtettem írni hogy a kis kezeinél fogva húzd fel magadhoz,mondjuk az ágy széléig.

2013. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gyógytornászunk a következővel erősítette a fiam nyakát.

Felhúzott lábbal ülj a földre, hasaltasd a hábadra a babát úgy hogy a mellkasa a térdednél legyen ( a feje alatt nme szadab megtámasztani!) és húzogasd a pici kezeit, mintha nyújtózkodna.

(az én fiam is utált hason lenni, de így nem dilizett és gyönyörűen tartotta a fejét már 2 hónaposan, így nagyon jól lehet erősíteni a nyakizmait)

2013. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!