Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláláshoz, szoptatáshoz...

Hozzátápláláshoz, szoptatáshoz milyen eszközöket szereztetek be és milyen boltba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A szoptatáshoz szopipárnát vettem, meg egy mellszívót, meg tejtároló dobozt, bármelyik bababoltban lehet kapni, mi a minimanó babacentrumban vettük.

A hozzátápláláshoz meg kistálat vettem, meg kanalat:) A tejtárolókat lehet használni a megmaradt étel fagyasztására is:)

2013. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoptatáshoz mellszívót, melltartóbetétet, ezeket a DM-ből, és szoptatós melltartót, az Auchanból és a sarki kínaiból.

Hozzátápláláshoz műanyag kanalat, műanyag tálkát és Aventes tejgyűjtő poharat, hogy abban tudjam tárolni az ételt, ha megyünk valahova, vagy lefagyasztani. Ezek is DM. Almareszelőt is vettem egy 100 Ft-os boltban.

Cumisüveget kaptunk, de csak a víz tárolására hasznáom, pohárból tanítottam inni a kezdetektől.

2013. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szoptatashoz nem kell semmi, max szopiparna, ez valtozo. En nagyon szerettem, masnak egyaltalan nem kell.

Hozzataplalashoz nem kell mas csak egy muanyag kanal, lehetoleg kisebb feju, meg egy muanyag tanyer. Ami jo volt a kanalnal, hogy sikerult olyat vennem, ami elszinezodott, ha 40foknal melegebb volt az etel.

Minden bababoltban beszerezheto, de kanal meg tanyer van akar a Tescoban is

2013. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoptatáshoz: mellszívó, cumisüveg, ha véletlenül pótlás kell majd, és kellett is.

Hozzátápláláshoz: műanyag kistál, kanalak (elszíneződős fajta), almareszelő (üveg), turmixgép (eddig nem volt, de most vettünk egyet)

Tescoban, bababoltban vettem mindent, csak az almareszelőt nem, azt anyósom adta, ő is ezt használta a férjemnél.

2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szoptatás: mellszívó, szopipárna, ha neked kényelmes, kis csőrös pohár, mert a cumisüveg cumizavart okozhat, kiskanál vagy szonda, ha lefejt tejet kéne adni (ez utóbbiak biztonságosak, és nem gátolják a jó szopási technika kialakulását)

hozzátáplálás: egy naaagy, hosszú ujjas előke, hogy ne kenje össze magát, kanál, egy neked, egy neki, hogy minél hamarabb megtanulja fogni, célozni, tányér, pohár

2013. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!