Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti pinduritok mikortól...

A Ti pinduritok mikortól tudott biztonságosan ülni és kúszni/mászni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A "mostani babám" 7 hónapos és tudja ezeket, illetve kúszni sosem kúszott igazán. Ülni már 6 hónaposan is tudott (felülni egyedül, úgy értem), de a többi gyerkőcöm később csinálta ezeket csak. Ő nagyon erős és nagy baba születésétől fogva.
2013. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A biztonságost úgy érted,hogy nem esik el?Mert akkor az még az én babámnak nem megy:)Mármint tud ülni,mászni,de állni is ezért nem sokáig marad egy helyen.
2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém későn kezdett mindent. 8,5 hónaposan kúszott, 11 hónaposan ült fel egyedül, 1 éves kora után kezdett mászni. Járni még mindig nem tud egyedül, holnap lesz 15 hónapos.
2013. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt elfelejtettem,h 7 hónapos.

2-es voltam.

2013. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az Én Kisfiam 7 hónapos és ha felültetem néhány másodpercig megül,de minden érdekli és ha érte nyúl valaminek "elborul". Hátrafelé már kúszik,előre még nem megy neki.

Tudom,hogy a szakik nem ajánlják,de a komppal viszont nagyon ügyesen megy.Mindenhova be tud menni vele és ügyesen irányítja.Ugye minden érdekli és így mindenhez oda is tud menni amit kiszemel.

2013. jan. 11. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Kúszni 7 hónaposan kezdett.

Ülni 9.5 hónaposan.

Mászni majdnem 10 hónaposan.

2013. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig ne ültesd, amíg egyedül nem tud felülni! Nem kell siettetni, majd megtanulja. A kompot nálunk se ajánlják...
2013. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindent hamarabb csinált.4,5 hósan már stabilan tudott ülni.Ez az jelenti, hogy már nem dőlt el.5 hósan felállt.Aztán mászni kezdett.Kúszni sosem kúszott.Még 7 hónapos sem volt már lépegetett a bútorok mellett.Most 9 hónapos és már megy.:)
2013. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!