Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék a babaszobába...

Szeretnék a babaszobába éjszakai fényt, lámpát, ami egész éjjel világíthat /biztonságosan/ és van annyi fénye, hogy pelusozáshoz, szoptatáshoz is elég. Akár projektor is szóba jöhet. Kinek mi vált be, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Van légzésfigyelőtök?

Nekünk angelcare van, annak világít a feje. Mármint a gyerek egységnek! Na az pont elég arra,hogy megetessem, mert hiába szereltünk fel éjjeli fényt, az én babámat pl. zavarta.

Van,hogy a folyosón felkapcsolom a villanyt és az elég!

2012. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sólámpa van a babaszobában. Nem sokat fogyaszt, jótékony hatásai is vannak, nem beszélve arról a szép fényéről ami mindig melegséggel tölt el :), éppen elég egy meghitt szoptatáshoz, de a pelenkázás is megoldható, és a gyerek szeméből se megy ki az álom. Nálunk egész éjjel világít, úgy alszik a pici, így nincs felébresztve ha be kell menni hozzá stb jah és nem fogyaszt sokat, én a műfényeket nem szeretem (kék-sárga stb.)
2012. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi ha értelmetlen amit írtam, közben a gyerkőcre is figyelek :) utolsó voltam!
2012. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angel Care légzésfigyelőnk van, aminek a gyerek egysége világít.

A nagy fiamnak pedig Ikeás:

[link]

De van ilyen is az Ikeában:

[link]

A nagy fiam nagyon szereti. Az ágyában van, és vele alszik, ölelgeti, néha rágcsálja a fülét. Le lehet venni a hálózatról. Két teljes éjszakát bír, ha nincs bedugva a konnektorba. Változtatja a fényét, de egy nyomással a tetején megállíthatod a neked tetsző fénynél.

2012. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi sólámpát vettünk. Kellemes, gyenge, narancssárga színe van és még egészséges is, mert párologtat pici sót.
2012. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De lehet kapni konnektorlámpát is, babás mintával, az is gyenge fényű és kedves dolog. Direkt erre van kitalálva.
2012. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A sólámpa jó, de elég egy egyszerű halvány fényű asztali lámpa is. Nekünk ilyen van: [link]


Viszont én nem ajánlanám, hogy egész éjszaka menjen, elég felkapcsolni csak akkor, ha kell, mert a baba nem tudja magát teljesen kipihenni, ha egy ilyen lámpa ég egész éjjel. A konnektorba-dugós mehet egész éjjel, de az (szerintem) nem ad annyi fényt, hogy pelenkát tudj cserélni, az inkább csak jelzőfény, hogy lásd merre vagy.

2012. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angelcare légzésfigyelő van, az elég. Néha sok is.
2012. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is angelcare van, de nem világít a feje! Ha bekapcsolom egyből kéne világítani, vagy valamit plusszba be kell rajta kapcsolni?
2012. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!