Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hány nap után...

Anyukák ti hány nap után teszitek a gyerkőc ruháját szennyesbe?

Figyelt kérdés

Én eddig mindent egy használat után tettem a szennyesbe. Most tértünk át rugiról rendes 2 részes pizsire. Eddig a rugi is ment a szennyesbe, minden reggel, de most a pizsit 3-4 napig is használja a lányom. Meg azt is tök feleslegesnek gondolom hogy az itthoni maci nacit naponta váltogatni, így azt is 2-3 napig ráadom, meg esetleg még a pulcsi amit több napig használ,a többi rögtön megy a szennyesbe ahogy vesszük le. Majdnem 8 hónapos a lányom.

Nálatok ez hogy megy? Mennyi idős a gyerkőc?


2013. jan. 11. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Pizsit (rugit), itthoni nadrágot két (max. 3) naponta cserélem, body-t, pulcsit naponta. Természetesen ha véletlenül valami baleset történik (bukás, pisi kifolyik, stb.) akkor azonnal. 4 hónapos fiú
2013. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Kinti ruha max 2 n
2013. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
9 hónapos a fiam,de van hogy egy nap két ruha is megy a szennyesbe,mert hát kézzel lábbal eszik a drágám :)amit a szájába teszek,néha azt is kiveszi megnézni,hogy "mi ez?"és a céklát és a paradicsomos cuccot,bizony azonnal be kell áztatni :DD,de a pizsi nálunk is 3 nap.
2013. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

ruha ha nem koszos akkor 2 nap,bugyi zokni naponta természetesen..

pizsi 1 hétig,ha csak nem izzad bele,vagy akármi baleset,bár nem jellemző már :)

3 éves lesz,kislány

2013. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a kislányom minden ruháját(body,rugi,vagy kis naci,zokni,felső)naponta cserélem.Az overált,sapkát,vastag pulóvert(amit a benti ruhák fölé adok rá,amikor kiviszem)hetente mosom.Baleset esetén természetesen rögtön cserélem.De én a nagyobbak(és a férjem) itthoni nadrágját is max. 2 napig adom rájuk,a trikót,pólót,alsóneműt(gatya-zokni) naponta cserélik.2 fiú+3 hónapos kislány anyukája
2013. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Átnézem mindig a ruhákat, de általában 2 nap. Persze van olyan is, hogy napi 2. A nagyobbaknak a nadrág ha jó, akkor egy hétig is, és hétvégén mosom, póló max 2 nap. Még nem izzadnak.
2013. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van korábban még 1 nap 1 ruha (leszámítva azt az időszakot mikor maszatolva ettek, és sokszor estek odakint) elvet vallottam, aztán gyorsan rájöttem mekkora pocséklás és a ruhák is hamarabb tönkrementek.

Úgyhogy most már ami nem lesz koszos (pulcsi kardi) mert csak míg megyünk vhova addig van rajtuk, (hiszen az oviban meg itthon is egyből leveszik) azt 3szor is feladom, a farmerral vastag nacival ugyanez a helyzet. A legkisebbem 1 éves, rá mindennap több ruha is elmegy.

Bugyi zokni trikó póló ezeket nem adom vissza rájuk sose. Pizsit azt 1 hétig hordjuk.

Így is minden áldott nap mosok beszedek teregetek...

2013. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk teljesen ugyanaz, mint az utolsónál :) csak kétgyerekes verzióban.
2013. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. Mindig ledöbbenek, hogy milyenek az emberek. Miért is kaptam a negatív pontozást? Mert 2 napig van rajta a kisnadrág? Szegénykém 4 hónapos még, a nap nagy részében alszik, ha nem akkor is csak fekszik a játszószőnyegen, vagy a kiságyban, pihenőszékben. Mitől lenne koszos? Ezért én nem teszem egyből a szennyesbe. Már megbántam, hogy egyáltalán válaszoltam.
2013. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7 es vagyok 1 es ne vedd magadra egyáltalán nem biztos hogy a kérdező pontozott vagy más a témába válaszoló anyukák lehet hogy valami unatkozó idióta, ne foglalkozz vele. Nézd meg az én pontomat is nem azért ennyi mert butaságokat írok hanem mert csomó olyan kérdés van ahol pl. vmi unatkozó nagyokos végignyomja az ÖSSZES választ függetlenül attól mit írt...

Bocsi az offért.

2013. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!