Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki hazaér bevásárlásból...

Ha valaki hazaér bevásárlásból, és kézmosás nélkül felveszi a másfél éves pizsamás gyereket, utána ti ezt a pizsamát a szennyesbe tennétek, vagy ettől még nem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 11:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még semmi baja nem lesz. Én nem tenném ettől azonnal a szennyesbe.
2012. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha valaki felveszi így a gyermekét, akkor nem is tenné a szennyesbe. Ha a szennyesbe tenné, akkor pedig nem is venné fel kézmosás nélkül a gyereket. Arra akarok kilyukadni, ha valakinek ilyen fóbiája van, akkor az mindig megmossa a kezét mielőtt bármi mást el kezd csinálni.

Egyébként én sem tenném a szennyesbe.

2012. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Én nem vagyok ősanyu,tisztaságmániás,de én beraknám a szennyesbe.Kitudja milyen kézzel fogdosták a kocsit,kosarat.Utána nem adnám rá este a gyerekre,úgy érezném,hogy koszos cuccot adok a tiszta lurkóra.
2012. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Talán egy 6 hetes csecsemőnél még betenném, de egy másfél évesnél tuti nem. Szerintem sokkal több koszban mászkál amúgy, ettől nem lesz koszos az a pizsi.
2012. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

Én erre nagyon kényes vagyok... A gyerekhez és az ő cuccaihoz csak tiszta kézzel lehet hozzányúlni, ebből nem engedek...

Szóval szennyes!! :)

2012. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de szerintem ez beteges dolog. Én biztos nem raknám a szennyesbe. Az ilyen gyerekek csak betegek lesznek akiket állandóan a kosztól törölgetik. Nem azt mondom, hogy állandóan mocskosnak kell lennie, de nálunk a védőnő is és a doktornő is azt mondta, hogy egy gyereknek kell egy kis ,,koszt,, enni, másképp nem lesz immunrendszere.
2012. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
nálam nem szennyes,szerintem is másfél évesen több koszt osszeszed,mint hogy én megfogom..(hozzáteszem én is kicsit fobias vagyok a bavasarlokocsikra,stb.szóval meg van rá takaronk is)Ott van pl. a játszóház,játszótér stb..ki tudja,h azokat a játékokat ki fogdosta előttünk,akármennyire is vagyok parás ezeken a helyeken is belenyul a gyerek a szájába,nem nagyon tudok ellene mit tenni..
2012. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tenném bele. A gyereknek semmi baja sem lesz.
2012. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tenném...még egy 6 hetesnél sem, és egy újszülöttnél sem. Nem ettől lesz beteg.
2012. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
nem tennem a szennyesbe, a gyerek kezet sem tisztitom utkozben ha esetleg megerint valamit a boltban vagy kint az utcan (jo nyilvanvaloan nem kutyasz*rt) szoval ennyi kell. persze alap dolog ha hazajovunk kezet mosunk de azert ennyire nem kell betegesen fertotleniteni.
2012. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!