Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 7 hónapos múlt 7....

A kisfiam 7 hónapos múlt 7. -én csak forog mászni nem tud ülni meg ül, de nem sokáig és ülésből egyből húzná föl magát állásba félek, hogy kimarad a mászás. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ettől félni! Sok baba ezt csinálja. Az enyém egyszerre kezdett mászni, meg felállni, de az elején az állás jobban is ment, meg jobban is szerette! Mégis mászik!
2012. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül marad ki. A lányom először felül, majd felállt, végül mászni kezdett. Mindezt 1 hét alatt, 9.5 hónapos korában.
2012. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen. Az én fiam is előbb állt fel, mint ahogy elkezdett mászni. Egyszerűen csak felcserélte a sorrendet. :)
2012. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 23. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Csábítsd el egy olyan tárgy segítségével, amit nem kaphat meg(saját telefon, fényképezőgép...). Én letettem kicsit távolabb tőle, ne érje el kinyújtózkodva sem, majd messziről figyeltem mit csinál. Annyira meg akarta szerezni, hogy elindult előre érte
2012. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!