Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil, , Jó éjszakát"...

Milumil, , Jó éjszakát" tejpépről vélemények?

Figyelt kérdés
Ha este bekeverem neki, de nem eszi meg az egészet az éjjeli ébredéskor újra melegítve odaadhatom neki?
2013. jan. 11. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Mindig frisset kell készíteni.Egy időben én is adtam a babámnak,de sokszor felébredt,mert átázott a pelusa.Nagyon sokat pisilt tőle.Mostanában reggelire kap tejpépet,vacsorára mást találok ki neki.
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól írja az első, mindig frisset készíts!

Nekünk se jött be, iszonyat szomjas volt tőle :(

2013. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ezért kel fel éjszaka sokszor.

Azért adom neki, mert eddig is óránként keltünk és azt hittem nagyon éhes. Ez most elmúlt, de még most is elég gyakran kelünk.

6 hónapos és még 1 éjszakát nem aludtunk végig, pedig ilyenkor már végig kéne aludnia

2013. jan. 11. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne végigaludnia! Az éjszakai ébredéseknek a legtöbb esetben agyi éretlenség az oka, és (sajnos) teljesen normális. A babák egészen másképpen alszanak, mint mi, többször megébrednek, gyakrabban változik náluk a rem és a mélyalvás.
2013. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan még nem kell végig aludnia az éjszakát!
2013. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gond ha nem alszik éjszakát végig, nem akarlak elkeseríteni de nekem a 14 hósom se alszik végig egy éjszakát. Adtam én is neki tejpépet vacsorára, lefekvés előtt szopizott, így talán nem volt rá szomjas, meg hát éjjel is szopizott. Pár éjszaka nem ébredt fel, örültem hogy ez a megoldás, de aztán már nem "használt"

De frisset csinálj, nekem elfolyósodott álandóan kb. fél óra múlva

2013. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. Azért próbáltuk ki, hátha jobban alszik. Valóban táplálóbb volt számára. Felkelt azért, de nem olyan sűrűn.
2013. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!