Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkára csatolható légzésfig...

Pelenkára csatolható légzésfigyelőről vélemények?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én csak olvasgattam anno utána, de jót nem olvastam, pontatlan állítólag, vagy teljesen megbízhatatlan, esetleg ki sem hallatszik takaró alól. De ezeket mondom, nem saját tapasztalatból állítom!

Szerintem is gagyi amúgy...

37h km

2012. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használom, most 9 hónapos a kisfiam.

Előnye, hogy bárhol alszik a baba, mindig rajta lehet.

15 mp után megrezegteti a baba hasát, szerintem ez nagyon jó.

Viszont előfordul - elég gyakran - hogy leesik a pelenkáról, vagy félrecsúszik, s ilyenkor riaszt.

A takaró alól tényleg nehéz meghallani, de egy jó bébiőrrel ez megoldható, ha külön szobában alszotok.

Összességében én szeretem, sokkal megbízhatóbbnak tartom, mint a matrac alá tehetőt.

2012. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
na! az én 6 hónapos kisfiamon,ez a szerkentyű pont 2 mp-ig maradna rajta,annyira mozgékony.Angelcare matrac alatti a legjobb!
2013. jan. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam újszülött kora óta ilyet használunk (Snuza Halo), most 10 hónapos. Ő is nagyon mozgékony, de csak az utóbbi időben fordult elő párszor, hogy sikerült lebuherálnia magáról. Ezen elég szoros a csipesz, nem olyan egyszerű leszedni.

Nagyon megbízható, soha nem volt téves riasztás. Mi bébiőrrel együtt használjuk, így a bébiőr elég hangosan visít, ha riaszt a légzésfigyelő, akkor is, ha vastag hálózsák van a babán.

Nekünk azért is praktikus volt, mert a baba az első hónapokban mindenhol aludt, csak a kiságyában nem.

Nem értem miért mondják gagyinak, szerintem profibb dolog, mint a matrac alá tehető légzésfigyelők.

2013. jan. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár nem használom. Pelusról hogy szedi le a kölök,ha még van felette ruha? Mi egy szobában alszunk a babával, ő hálózsákban, gondolom, meghallanám. Sok jót olvastam róla.
2013. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!