Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj kehet belőle? Vigantol kérdés

Baj kehet belőle? Vigantol kérdés

Figyelt kérdés

Kislányom szerdán volt 3 hetes. Ugye a vigantolt 2 hetes kortól kell adni nekik. De sz egész országban készkethiány van, eddig kerestem mindenhol, de végül ma tudtam szeerezni, vagyis mátol adom neki.

Ugye nem lesz belőle baj, hogy másfél hét csúszással kapja?



2013. jan. 12. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2013. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, ne aggódj!
2013. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy lesz baj, évekig kell adni, ez az egy hét nem számít!


Azt tudod ugye, hogy a legjobb egyenesen a szájába csöpögtetni? A kanálra, cumisüvegre rátapad és nem jut be a szervezetébe.

2013. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam,hogy kanálba fejek egy pár csepp tejet,és abba cseppentem bele,így nem marad rajta a kanálon.
2013. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:)) megnyugodtam.

Igen, nekem is azt javasoltak, hogy egyenesen a szajaba csoppentsem vagy pedig egy kis anyatejbe, csak akkor vigyazzak, hogy mind lenyelje:)

2013. jan. 12. 13:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez!:))
2013. jan. 12. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja :) mi még nem kaptunk vigantolt, nekünk helyette 2,5 hetes korától anti D baby-t kap, ami majdnem ugyanaz, csak sokkal drágább
2013. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!