Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának fogzástól...

8 hónapos babának fogzástól lehet étvágytalansága? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egyszerre jön 2 foga,és felül is már meg van dúzzadva az ínye... nagyon keveset eszik. :(

Viszont cumizni cumizik és mindent rág,szóval ha fája neki ezeket sem csinálná nem??


2013. jan. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
De csinálhatja. Én lányomnak volt olyan napja hogy a kanalasat nem fogadta el máskor meg a cumisüvegből a tápszert. Biztos a foga miatt nem eszik.
2013. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timóca Szamóca ***** válasza:
Igen,lehet.Had rágjon.Én olyankor a kenyér farát adom a kezébe,(abból nem tud leharapni)azt rágcsálja,nagyon szereti. :)
2013. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap adtam neki kenyérnek a héját és elkezdett fuldkolni tőle. nagyon megijedtem. :(((
2013. jan. 12. 12:04
 4/8 A kérdező kommentje:
fuldokolni
2013. jan. 12. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne add ha fekszik, és ne legyen olyan kicsi egyik irányból sem, hogy beférjen a szájába az egyik végénél, mert akkor képesek torkig lenyomni ilyenkor.

Amúgy ha mégis teletömi a szájacskáját fuldoklásig, akkorr az ember benyúl egy ujjal a szája sarkánál, óvatosan a falat mögé, és simán kihúzza. Ne félj, Neked is sikerül.

2013. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Timóca Szamóca ***** válasza:

Nem drágám,nem a héját kell odaadni,amit levágsz a kenyérszeletröl,hanem a kenyérnek a végét,farat,egy nagy darabot,és semmiképp sem szabad egy percre sem felügyelet nélkül hagyni

abból nem tud leharabni,csak ragcsálni,szopogatni

2013. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2013. jan. 12. 16:01
 8/8 shona ***** válasza:
na,na mi mastol lenne neki a ragokak nagyon jok foleg ami vizzel van toltve es be kell tenned a hutobe,hogy jo hideg legyen,az a fajdalmat is csillapitsa es az altal,hogy rag meg dorzsoli az innet hamarabb ki fog bujni a kis foga...es be is kenheted neki en BONJELAT hasznaltam.es minden furdetesnel at dorzsoltem este az innet 0-2evig hasznalhato fogkremmel...
2013. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!