Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől méregzöld az 1hónapos...

Mitől méregzöld az 1hónapos babám kakija?

Figyelt kérdés
Már több hete zöld színű a kakija. Volt már, hogy zöldes sárga, fűzöld, de volt már méregzöld színű is. Van mikor nyálkás is. 1 hete voltam tanácsadáson és ott azt mondta az orvos, hogy ne aggódjak, de szinte végig sem hallgatott... 1-2napja elég sokat büfizik és van mikor vissza is köpi.

2013. jan. 12. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
előfordulhat ha tápszeres a baba
2013. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem tápszeres a pici. Még szopizik és van is elég tej.
2013. jan. 12. 16:49
 3/10 SaraZs ***** válasza:
Az én kislányomnak tejfehérje allergia miatt volt zöld. Pár nap után vér is volt a székletében, és ment a hasa. A sok bukás is lehet emiatt. Olvastam már olyat is, hogy ha mindkét mellből eszik a baba egy étkezésnél, akkor is lehet zöld a kaki.
2013. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
probald csak egy mellbol etetni, ha eddig igy csinaltad akkor szopi elott lefejni egy keveset a tejedbol, mert zold lehet attol is, hogy csak az elotejhez jut hozza, a zsirosabb tej csak kesobb jon, es lehet mire ezt kapna addigra mar jollakott. De ez csak akkor van, ha nagyon sok a tejed, es meg nem allt be a kereslet-kinalat
2013. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 shona ***** válasza:
a lanyomnak is volt ilyen idoszaka,nem veszes problema mondhatnam termeszates ,kicsike meg tisztul a szervezete,vagy egy kis emesztesi problema lehet a tejcsibe kerult a kajadbol valami ami nehez a kis gyomranak,nekem meg azt is mondak anno,hogy biztos magztvizet nyelt azert tisztul a szervezete...mindenesetre mulo problema szerinted faj neki a hasa?mert az enyem has fajos volt,es ne ertsen senki felre 2ev 2honapig szopott a gyerekem...mi az a butasag,hogy tapszereseknel elofordul szerintem tok termeszetes folyamat....
2013. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 shona ***** válasza:
ja igen es nagyon FONTOS,hogy fejjel minnel tobb tejet attol tisztul es mindig frisset kaphat a cicidbol,es nem azer kell fejni,hogy legyen,hanem igy jobb lesz a minosege is meg 1honapos javaslom,hogy ait lefejsz fagyazd le,kesobb tudsz belole neki fozeleket csinalni csak mindig irjal ra datumot,habar en elkezdtem fagyasztani aztan kidobtam mind, na mindegy a lenyeg,hogy fejjel....(ja es ugye nem dohanyzol?)
2013. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem hasfájós lehet. Mert délutánonként elég sokat sír. Pár napja adom neki a Bio Gaia-t és talán most már picit jobb. Kevesebbet sír. Elég sokat eszik és gyorsan képes 7-10 perc alatt 100-at enni. És van mikor nem is elég neki.
2013. jan. 13. 12:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Az első hetekben még fejtem a cicit. Utána abbahagytam. De akkor most megint elkezdem fejni. Még a terhesség elején dohányoztam, de mikor kiderült, hogy baba lett egyből abba is hagytam és azóta nem is gyújtottam rá.
2013. jan. 13. 12:09
 9/10 hilheni válasza:
Ha zöld, nyálkás és büdös is a széklete akkor hurutos lehet (bélhurut), ettől fájhat a pocija is. Orvos tudna rá felírni valamit.
2013. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Hát akkor valószínű ez volt a probléma, mert zöld-nyálkás és büdös is volt neki. Most már talán picit jobb, Bio Gaia-t adom neki.

2013. jan. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!