Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos tápszeres babának...

1hónapos tápszeres babának mennyi teát lehet adni egy nap? Hány ml-t? Cukros teát, vagy cukor nélkül adjam neki? Eléggé hasfájós, és nehezen jön a kaki is.

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább vizet adj, a teától is fájhat a hasa!

Próbálj másfajta tápszert, hátha attól nem lenne szorulása!

A vízen kívül 1-2 korty cukros Kamilla tea, attól lehet könnyebben kakil majd, de ha folyamatosan azt adod, akkor nem hat majd!

A kömény teától is fájhat a hasa, na meg a teától jól lakik, eltelíti, és nem fog annyit enni!

2012. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom és védőnőm szerint nem teáztatjuk a babát. Én csak vizet adok neki, de még azt se nagyon, mert nagyon bukós. Cukrot semmiképp nem adnék.

Ha nehezen kakil váltsatok tápszert, vagy próbálj meg neki babavizet adni.

2012. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
Laevolac szirup.Nekünk csak az vált be.De előtte válts tápszert.A kamilla tea meg száríthat szóval én azt hanyagolnám.
2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tápszerváltás? Lehet, hogy ez lesz a megoldás....Ti melyik tápszert javasolnátok? Puki az folyamatosan van, de tényleg a kakival nagyon erőlködünk, a napi 1 megvan...de előtte és utána is annyi szenvedés van! És eléggé sűrűre változott!
2012. dec. 27. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Szerintem írj ki egy külön kérdést, mert itt már nem nagyon fognak válaszolni. Én nem tudok ajánlani tápszert, mert nálunk még eddig az összes olyantól szorulásos, ami a bukására jó. Ma megint váltottunk, reménykedem hátha ez jobb lesz. Ha a Te babád nem bukik, akkor nem kell neki AR-es tápszer, én azokat viszont nem ismerem. Amúgy most mit kap?

2012. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kiírom akkor külön kérdésbe is! Milumil Ha Start Optima tápszert kap!
2012. dec. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!