Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos babámnak nagyon...

1hónapos babámnak nagyon száraz a bőre. Mivel kenjem és hogyan? Fürdéés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit felirt a gyerekorvos.ÉS fürdés után.MEg kenheted pelusozások után is.
2012. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is száraz volt nagyon a bőre. Gyógyszertári fürdetőt használunk, a dokinőnk pedig írt rá valami nagyon szuper kutyulós gyógyszertári testápolót, nagyon jó! Imádom, viszonylag hamar rendbe rakta neki, és azóta is azt használjuk. Nagyon puha és egészséges tőle a kis bőre :)
2012. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos írt fel Naturlandos fürdetőkrémet,azzal fürdettem és a nagyon száraz részekre lehet testápolóként is használni.
2012. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Este, fürdés után kenjük vele egyébként. Ha meg valahol komolyabb odafigyelést igényel, akkor mondjuk reggel is...

2012. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg a tégelyes popsikenőccsel... fürdetés közben pedig kend rá a fürdetőkrémet majd mosd le róla ( úgy kell használni mint a szappant)
2012. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem jött be ez a gyógyszertári kence.Mi a Linola Fett fürdető oalajat használtuk,az segített.
2012. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Babé testápolót használok. Nem olcsó, de nagyon jó.
2012. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fürdés után. Én Neogranormon testápolót használok. Arra figyelj még, hogy legyen párásító a baba szobájában. A fütés időszakában nagyon ki tud száradni a levegő és az is hozzájárul a baba száraz bőréhez. És az sem mindegy, hogy mivel fürdeted.
2012. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Neogranormon párti vagyok, és azt ajánlom, hogy fürdetés után kend be, hagyd beszívódni mielőtt feladod a pelust meg a ruhát. Azért mutasd meg a dokinak, így látatlanban nehéz megmondani, hogy egy egyszerű szárazság vagy atópiás dermatitis.
2012. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!