Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csinaljak a 11 hos...

Hogy csinaljak a 11 hos babamnak zoldseg levest? Beteg szegeny. Mit es hogyan tegyek bele?

Figyelt kérdés
Gyomorrontasa van mar egy hete de mar jobban van es azt mondta a doki hogy fozzek neki zoldseg levest csirkemellel.de meg magunknak sem tudok ugy fozni,nem akarok artani neki.KOSZONOM A SEGITSEGET NAGYON SOKAT SEGITENETEK!!!
2009. aug. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Húslevest???

Húst felteszed felforralod.

Leöntöd a vizet róla, majd tiszta vízbe újra felteszed főni, beledobálod a zöldségeket (s.répa, f.répa, zeller, karalábé) és kis lángon főzöd másfél óráig.

Tehetsz bele sót vagy vegetát esetleg leves-kockát és petrezselyem zöldet.

2009. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg főzöl hozzá egy csomag leves-tésztát.
2009. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Fogod a husit, eldarabolod, és kevés olajon a lábosban fehérre pirítod.Utána beledobod a megpucolt zöldségeket (kis méretü hagymát félbevágva, egy kis fokhagymát, sárgarépát, fehérrépát, karalábét, zellert, fumplit)kicsit megpirítod, hogy a zöldségeknek kijöjjön az aromja. Aztán felöntöd vízzel, teszel bele kicsi sót, egészborsot, megfőzöd, hogy a hús puha legyen és főzöl bele tésztát.

(én húslevest kuktában szoktam, abba mindent egyszerre beleteszel, felöntöd, lezárod és forástól számítva 1 órát főzöd.-a legegyzserűbb. Ha csak zöldséglevest főzök, akkor a zöldségeket teszem az olajra, átpirítom , felöntöm és úgy fözöm meg.)

ÁRtani nem tudsz vele, rossz nem lehet, ha megkóstolod:.)

2009. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem borsot ne tegyél bele amíg kicsi a baba.
2009. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek,sokat segitettetek!

Ja es azt szeretnem megkerdezni hogy hny napig lehet adni neki ujramelegitve? koszike.

2009. aug. 28. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

NE melegítsd az egészet, csak ami kell, és mindig tartsd hűbőben. ÍGy jó pár napig eláll. Mindig szagold meg, kóstold meg, és ha már gyanús, hogy savanyú, ne add neki.

Inkább csinálj kevesebbet többször.

2009. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszike. meg azert irhattok. (mostmar megyek szundizni en is mert egesz nap a korhazban ultunk es mar nagyon faradt vagyok ja es holnap reggel 8-ra vissza kell menni. Jo ejt mindenkinek!!!
2009. aug. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!