Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós babámnak szeretné...

6 és fél hós babámnak szeretnék őszibarackot és meggyet adni, de a konzervre és a befőttre is az van írva, hogy citromsavat tartalmaz. Akkor most ezt eheti, vagy mit csináljak? Lemossam? Átfőzzem? Vagy nem is jók ezek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Mirelite vagy üveges bébikaja


[link]

2011. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne jó?? Az egész üveggel megeszi egyszerre, vagy falatokat kap?? És 1 éves kora után meg megeheti az egész üveggel???Különben mi baj a citromsavval??
2011. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na ezt kérdezem én is: baj van vele???
2011. febr. 11. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem semmi baj vele,ez adja a savanykás ízt.

2011. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Konzerv, befőtt nem igazán való egy kisbabának... Kapható fagyasztott meggy és barack is. Ez nem édesített, a vitaminokat se pusztította el a főzés... tehát egészségesebb.
2011. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A konzerv vagy a befőtt inkább a hozzáadott cukor miatt nem jó a babáknak. Egyrészt felesleges hozzászoktatni őket az édeshez, mert utána előfordulhat, hogy a kevésbé édes főzelékeket nem fogja már megenni. másrészt minek ilyen pici korban felesleges hozzáadott cukorral, sóval, egyebekkel teletömni a babákat? lesz elég idejük még benyelni egy csomó mocskot élelmiszerként!


Ancsa, 9,5 hós Manó anyukája

2011. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én babám is 6,5 hónapos és adtam neki házilag eltett barack befőttet és ízlett neki,semmi baja nem lett tőle.Először keveset kevertem almával,de később magába is adtam.jó,mert kicsit bogyózik mióta hozzátáplálást elkezdtük és a barack nagyon jó erre.
2011. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor ebből az 1-1 üvegből keverhetek az ételébe csak a cukor miatt nem ajánlatos? Mert akkor adnám míg elfogy, utána meg veszek mirelitet.
2011. febr. 11. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
hozzátáplálás kezdésénél 1000x inkább fagyasztottat adj,ami nem cukros és tarósitószeres stbsb..az ize is jobb, és sokkal egészségesebb
2011. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!