Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 10 hónapos...

Mit csináljak, hogy 10 hónapos babámnak ne legyen kemény a széklete?

Figyelt kérdés
Már mindent eszik napi 2x,a többi étkezés anyatej.Valamiért nagyon kemény a széklete,kis nyulbogyók minden nap.Sokszor még sír is amikor kijön.Mit adjak neki?Próbáltam már 50%-os öszilevet inni,de az nem használt.
2011. jan. 26. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Adj neki szilvát. Nálunk volt olyan időszak, hogy minden másnap fél üveg kecskeméti szilva desszertet adtam neki tízóraira, csak így tudott rendesen kakilni.

Ez is csak egy időszak, majd elmúlik magától.

2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Adjál neki naponta joghurtot az is nagyon jó székletlazító. Valamint pépes gyümölcsbe tegyél neki 1 kiskanál zabkorpát.

Valamint ahogy előttem is írták a szilva is nagyon jó megoldás! :-)

2011. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sok gyümölcsöt adj neki (de ne almát és banánt) jó a körte, a narancs, a szilva, a barack

meg nem tudom eszik e már ilyeneket, de pl az enyémet a mák meghajtja

az enyém is bogyózott a hozzátáplálás kezdetén, neki az alma okozta

2011. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a Kecskeméti szilva jött be, de ezenkívül még segített a befőtt szilva és az aszalt szilva joghurtba turmixolva is. Igaz mindíg pálinka szagú volt a kaki, de legalább nem szenvedett! :)
2011. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szilva, körte.

Az őszilevet Te iszod, vagy a babád?

2011. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az összi levet én ittam.Azt mondták,hogy a tejen keresztül nála is kifejti a hatását,de csak nekem lett tőlle hasmenésem. :)

Nagyon jó tanácsokat adtatok!Értékeltem is.Mindet kipróbálom,kezdem a szilva bébideszerttel.Hátha...

Amúgy már mindent eszik,de mákot még nem adtam neki.Viszont tényleg sürün kap almát és banánt,de holnaptól elvono kúrán lesz! :D

2011. jan. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!