Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turokremet adhatok 10,5...

Turokremet adhatok 10,5 honapos babamnak? A millinek van kekszes, bananos. Ilyet mar lehet ennie?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Tejtermék 1 év után javallt.

Ilyen meg semmiképp nem adnék, akkor már inkább vennék túrót és összeturmixolnám én magam gyümölccsel.

2009. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Pontosan pont ez a termék tele van E-vel.

14 hós a babám még csak 1x kapott ilyet. Lényegében akkor is csak véletlenül vettem.

2009. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan adhatod neki,semmi baja nem lesz tőle.Az enyémek már sokkal korábban ettek tejtermékeket,és egészségesek.
2009. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Egyebkent 8 honapos koratol eszi a sajtot,natur aktiviat,turot,peti danont.A turokremmel gondban voltam,mert itt mar annyi mindent olvastam.Csak ugy megjegyzem,hogy a 7 honapos hipp bebietelekben szerepel a turo,es a joghurt.
2009. aug. 28. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Küldjek egy magyar ékezetes klaviaturát!!!
2009. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk 3 hónaposan evett a kicsi először gyerekjoghurtut,ami bevállt ezért szélesítettük a paelettát és azt mondhatom 1 éves korára szinte mindent kipróbált ilyen téren.

soha semmilyen probléma nem volt belőle,bárki bármit mond is.Sőt minél korábban megismert mást is mint a cici,annál jobban és könyebben fogadta el az új ételeket.

Ismerősi körömben azok a babák,gyerekek fújnak a tejtermékre,akik 1 éves korukig nem kaptak ilyesmit.

A 4 barátnőmből 3 kisgyerek.

Szóval én adnám a Te helyedben.

2009. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Küldd,várom a postát.Az lehet,hogy magyar vagy,de hogy b....óóóó az tuti.

Az utolsó válaszolónak is köszi.Én is igy gondolom,csak néhányan rossz szemmel nézik ha nem 1-2 éves kor után adom ezeket a dolgokat.

2009. aug. 29. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nem is értem minek a lepontozás...

Nem azt írtam, hogy ne adj neki egyáltalán tejterméket!!

És igenis hasznos az első válasz, túró+rendes gyümölcs és az tuti finomabb (férjem szerint is) mint ezek a bolti vackok.

Sajtot, túrót, tejfölt evett a fiam már 8 hónapos korától, joghurtot csak 11 hó után, 12 hótól tejet iszik.

Csak amit nem muszáj azt ne add neki!

2009. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!