Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem már totál kivagyok....

Úgy érzem már totál kivagyok. Van más is akinek sírós a babája? Hogy bírjátok? Mennyire általános vagy normális?

Figyelt kérdés

A pici 7 hetes, a nagy 2 éves.A naggyal nincs is extra "gond", csak néha szeleburdi, de tök jófej a kistesóval.

A pici viszont nagyon sokat ordít:(

Enni eszik eleget, szépen hízik, a pocakja mikor fáj használok szélcsövet,masszírozom, az segít, viszont a legtöbb délelőtt és délután ordít!Ha van itthon segítségem, vagy anyáéknál vagyunk akkor jobb,mert valaki ringatja, de mikor egyedül vagyok a fiúkkal rengeteget visít...mikor öltözködünk,hogy menjünk ki, mikor reggelit vagy vacsit készítek és eszünk...nem tudom folyton ringatni, a hordozókendőt nem igazán szereti,nem nyugszik meg benne.Nagy fiamon is látom, hogy megviseli,frusztrálja a sok sírás,néha ő is nyavajgósabb.

A nagy is sírós volt, de akkor nem volt más dolgom, csak hogy ringassam...tegnap este volt a mélypont,már én is bőgtem velük.

Ja és marha sokat lóg a cicimen, de azt mondják hagyjam, mert 4 héttel korábban jött így a fizikai kontaktus is fontos neki.Persze ezt tudom, de tényleg egy nullának érzem magam, és nem tudom, hogy nagyon rosszul csinálok valamit, vagy más is volt hasonló helyzetben és mikor elmúlt ez a sok sírás akkor helyreálltak a napok...

Bocsi, hogy hosszú lettem, de már tényleg kivagyok...


2013. jan. 13. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszertáris vagyok. Még próbáld meg azt, hogy ahogy szopizni kezd, rá 1-2 percére böfiztesd meg, aztán mégegyszer a felénél. Nekem első baba, 0 tapasztalatom nem volt és egy kiegyensúlyozott baba lett belőle, hasfájás nélkül. Plusz nem tudom írtam-e, de paprikát, gombát se egyél...
2013. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi,ezt a büfiztetést kipróbálom.

És nem eszek paprikát,gombát,eléggé odafigyelek az étkezésre.

2013. jan. 14. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!