Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a ciciről...

Hogyan szoktassam le a ciciről 2 évesemet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 22:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
37 vagyok és még mindíg függő...
2013. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Joshy Ca$h ***** válasza:
50%
Hagyd az apjára.
2013. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:)

Inkább tapasztalt anyukák válaszait várnám,akik voltak ilyen helyzetben.

2013. jan. 13. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Off:De jót nevettem a válaszon:D

Elnézést kérdező,hogy nem tudok neked segiteni.Az én fiam csak 8 hónapos.

2013. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jégtánc ***** válasza:
49%
Elmagyarázod neki hogy ő már nagylány/nagyfiú a cicizéshez,és nem adod oda neki.Előbb utóbb nem fogja már kérni.
2013. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Joshy Ca$h ***** válasza:
Komolyan írtam az apás dolgot, a szomszédom így csinálta. Sírt a gyerek egy pár alkalommal, de elmúlik.
2013. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Az én Kisfiam 22 hónapos, de nem is tudom, legalább 8x cicizik egy nap ... Én hagyom, annyira ragaszkodik hozzá, hogy nincs szívem nem adni neki. Majd csak abbahagyja egyszer :-)

Miért szeretnéd leszoktatni a babádat?

2013. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne szoptasd meg. Ne engedd neki és kész.
2013. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Fiam 22 hónapos, és Februártól bölcsis lesz :(

Jan. 1-én azt mondtam neki, hogy elment a cici párna egy másik babához, mert ő már nagy fiú. Ugyanis mindig kellett a szopi párna a cicizésekhez.

Megértette!! Azóta is mondogatja még, hogy "cici nem". Nálunk az volt a gáz, hogy cicin lazult be az alvás előtt. Konkrétan most tanul meg önállóan elaludni, de egész jól haladunk.

Muszáj volt ezt meglépnem, de nem bánom.


Többször olvastam itt, hogy azt csinálták, hogy bekenték a cicit szopi előtt fogkrémmel/citromlével - így a gyerkőc magától utasítja el. Nekem ez a variáció szerepelt a "B" tervben.

2013. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ecettel is szokták mosni a cicit, hogy ne kelljen a picinek. Lehet neki mondani, hogy most már megromlott, nem jó belőle enni, vagy hasonló. Mi még nem tartunk ott, de én ezt fogom kipróbálni.
2013. jan. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!