Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek a két hónapos...

Mit tehetek a két hónapos babám arcán megjelent pattanásszerű pöttyök ellen?

Figyelt kérdés
A szája körül és az egyik szemhéján jelentek meg kb két hete ezek a pöttyök. Némelyiknek a közepe picit gennyes is. Tejkiütések lehetnek? Holnap megyünk oltásra, akkor rákérdezek. Neogranormonnal bekentem este, reggelre leszáradtak kissé, így csak apró piros foltos.
2013. jan. 14. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt Svédországba mkit anyatejjel kezelnének :) Orrába, szemébe, testére... Egyszer mondta a védőnő, hogy az orrába cseppenstek (spricceljek!!!!) anyatejet, na azt nem vetettem be:D De az arcát, mikor 1 hós kora körül kivolt pattogva, akkor lekentem. Szépen elmúlt és elő sem jött többet! De ha a neogranormon használ, akkor minden este kend be azzal.
2013. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima Naturlandos posikrémmel kentem be, nekünk is szépen "leszárította" a gennyes részt. A doki bekenette volna vmi piros ecsetelővel, de mondom, az nem lehet szép az én kis Csöppikémen. Sajnos kb. 1 hónapba telt, mire teljesen elmúlt.
2013. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!