Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kádba felállt magától a...

Ha a kádba felállt magától a lányom, h a kád szélébe kapaszkodott, az már felállásnak számít?

Figyelt kérdés
Sehol máshol nem csinálja, csak a kádban! Mindig odacsimpaszkodik, ledob 1 játékot, és feláll és lekukucskál, h hova dobta! De ezt máshol nem csinálja, csak ott! Volt másnak is ilyen?
2013. jan. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk ez nem fordulhatott volna elö, mert a kádban mindig is tilos felállni, iszonyat veszélyes amit csinál.


De igen ez felállásnak számít, mindegy hol áll fel.

2013. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fel állás igen, de ez felelőtlenség ne engedd.
2013. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mindkét gyerekem a kiságy rácsába kapaszkodva állt fel legelőször. A kádban sosem engedem őket felállni, mindig mondom nekik, hogy kádban nem szabad felállni, mert veszélyes.
2013. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felállás SEGÍTSÉGGEL.

"Magától" azaz ÖNÁLLÓAN felállás-t akkor produkálják amikor ülő helyzetből egyedül, segítség nélkül állnak fel, nincs kapaszkodás, nincs támaszkodás (csak a tenyerére támaszkodik a talajon)

2013. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondolhatjátok, h én sem engedem neki! De csinálja! Ott állok mellette, nem 1 másik helységből nézem! Van csúszásgátló is a kád alján... Nyilván nekem sem az a célom, h a lányom agyon törje magát!

2013. jan. 14. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj már...én értettem egyből hogy ott vagy mellette gondolom nem 3 méterről figyeled a FÜRDŐKÁDBAN levő csecsemőt. Szóval igen vissza a témához felállásnak számít igen. Kapaszkodva felállás mindegy hogy hívjuk de ez a felállás amikor kapaszkodik valamiben (ezután oldalazva kapaszkodva lépeget és utána indul el önállóan ).

Mondjuk nehezebb lehet ott felállni belegondolva mint a kiságyban :D szóval a nehezebb utat választotta a kislányod :) a kiságyban nem áll fel?

2013. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem áll fel sehol máshol, csak a kádban! :D Érthetetlen! Bár az is igaz, h térdelve szinte mindent elér, lát! Remélem hamarosan feláll máshol is, nem csak ott!

Egyébként én azt gondoltam volna, h a víz miatt, még ha kicsi is, könnyebb ott felállni!

2013. jan. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!