Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludhat 16 fokban a babám?

Aludhat 16 fokban a babám?

Figyelt kérdés
Nem vittem ki levegőzni mert pont ónos eső esett úgyh az előszobánkban tologattam.Zárt helység de nincs fűtés.16 fok van.Fel van rendesen öltöztetve meg be is van takarva.Aludhat ott kb 2 óra hosszát?Ha behozom a szobába tuti felébred.:)
2013. jan. 14. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne aludhatna??Ha kinn lennél vele,akkor kb. 3 fokban aludna.Ha rendesen felöltözteted,simán.
2013. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah igen azt kihagytam h kint csak kb 20 percet szoktam vele lenni h azért mégis érje egy kis levegő.Azért kérdeztem h 16 fokban alhat e többet.
2013. jan. 14. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Termeszetesen alhat :)
2013. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én decemberi babám 10 napos korától 3-4 órát aludt úgy, hogy a mi ágyunkra raktam anorákban, jól bebugyolálva, és sarkig nyitottam rá az ablakot....
2013. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!