Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 fokban hogy öltözteted fel...

2 fokban hogy öltözteted fel a 6 hós gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sapka, kesztyű, overál.
2012. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És alá? Elég a body, és melegítő?
2012. dec. 5. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hosszú ujjú bodyt, nadrágot pulcsit adok, arra a sapi meg a polárbelsős overál. Ha fúj a szél is akkor vastagabb pulcsi meg esetleg a nadrág alá harisnya.
2012. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem nem árt a harisnya se!
2012. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nálunk otthon sincs nagy meleg, tehát alapból van rajta body, egy vékony pulcsi, alul harisnya+ nadrág. Erre már csak az overál jön rá. Ha még hidegebb lesz, akkor plusz pulcsi lesz az overál alá.

De, nagyon hosszú sétákra nem szoktunk menni (sajnos), inkább csak az autóig, aztán óvodába, vissza, boltba be-ki, autóba be és haza. Meg ilyesmi. Tehát nincs órákat kint, az autóban meg ugye egy kicsit melegebb van azért.

2012. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, pulcsi, de nem a legvastagabb, harisnya, zokni, nadrág, overál, sapi, takaró, lábzsák (5 hónapos)
2012. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy ujjatlan bodyt, harisnyát, hosszú ujjú bodyt, nadrágot, pulcsit és kiscipőt/mamuszt adok rá+ sapka és overál. A babakocsiban pedig van egy bundazsák, így kinn alszik 1-1,5 órát is. Mindezt +2-0- -2 fokban.
2012. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9hónapos, de, ha 6 hós lenne ugyan így öltöztetném!


Overál+sapka, alá: hosszú ujjú body+harisnya! És ennyi! :)

2012. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8. vagyok!


Itthon hosszú ujjú bodyban és harisnyában van, 22,5fok van itthon. Ha nagyon minuszok leszenk, max. akkor adok rá 1 nem túl vastag pulcsit és 1 vékonyabb nadrágot!

2012. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Húúú nálunk itthon 23,5-24 fok van, de vastag meegítő body plussz hosszúujjú van!_H kimegyünk, akkor harisnya béleltnapci csizma, felül azitthonira még pulcsi kabát!Nekem nem nagyon tűri az overállt! :(
2012. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!