Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek lázasodott be a babája...

Akinek lázasodott be a babája a fogzás miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap estére belázasodott a kislányom, levonva 38 fok volt.Mivel ma reggelre már nem volt láza így nem vittem orvoshoz, betudtam annak, hogy biztos a foga. Fent fehérlik neki a fogacska és az ínye is meg van duzzadva.Ma estére viszont sajnos megint belázasodott így holnap viszem az orvoshoz.Nos a kérdésem az lenne, hogy ha a foga miatt lenne láza, akkor nem csak hőemelkedése lenne?
2013. jan. 14. 23:11
 1/3 Baranka ***** válasza:
Sajnos az én lányom is belázasodott a foga miatt. Egyszerre jött neki a négy szemfoga.
2013. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a fogzás miatt láz nem csak höemelkedés van, az én lányom a fogzásai alkalmával mindig beteg lett így láz az kísérő volt folyton. A fogzás miatt legyengül az immunrendszer és fogékonyabbak a bacikra. Most 3 múlt a lánykám.Azért én rákérdeznék a dokimnál de én aggódós vagyok.
2013. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy csak hőemelkedése lehet, ha fogzik, nálunk az őrlők kivételével az összes fogánál 39 feletti értéket mértem(nem levonva) az áttörés előtti két napon... Szegénykém nagyon megszenvedte a fogait...Az elején méhgg én is rohangáltam a dokihoz, aki persze semmi mást nem talált és ahogy elmúlt a két-három nap láz, hopp már lett is egy új foga. Szóval lehet lázas, de azért lássa doki, amíg ki nem tapasztalod, hogy tényleg az-e az ok, nálunk előtte pár nappal már lehetett rá számítani mindig, mert nyűgös volt, alig evett és be voltak durranva a fogak helyei. Lázcsillapítás fontos, ha más tünet nincs, szerintem tuti a foga, de lássa doki, hogy biztos lehess e felől.
2013. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!