Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a füle a 8hós babámnak?...

Fájhat a füle a 8hós babámnak? Vagy csak a fogzás és nátha viseli meg? Ezért aluszékonyabb is?

Figyelt kérdés

Kislányomnak múlt hét hétfő óta folyik az orra (átlátszó a váladék)és 1-2napig köhögött!láza nem volt/nincs, csak hőemelkedése! múlt hét szerdán mindkét felső foga kibújt de még mindig folyik az orra- pedig cseppentünk az orrába amit a doki néni felírt és porszizzuk!

és 1-2 napja azt vettem észre hogy kapkod a füléhez is?fájhat neki? vagy a fogai miatt?

és aluszékonyabb is picit, nem bír annyit fent lenni egyszerre!


2013. jan. 14. 16:38
 1/4 Timóca Szamóca ***** válasza:

Igen fájhat.Vagy a fogáról,vagy az a kis megfázás.

Azt nem írtad,hogy anyatejes-e,ha igen az a legjobb gyógyszer a picinek,orrába,fülébe cseppents,naponta többször is.AZ anyatej csodákra képes

2013. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet.

Nekem a lányom, mikor jött az első 4 foga, akkor oda kapott a füléhez, mindig ahhoz, amelyik oldalon jött a fogacska. Aztán be is lázasodott, úgyhogy a doki megnézte a fülét is, de nem volt semmi baja, a fogától kapkodott a füléhez.

De természetesen lehet fülfájás is, ezt csak doki tudja kizárni....

2013. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen anyatejes!

hát próbáltam fejni, de sajna mióta megszületett max 10ml-t tudtam egyszerre fejni!sajnos alig tudom kipréselni magamból az 5ml-t is :S pedig tejem az van bőven (még csak 1étkezést váltottunk ki)


és láz nélkül, meg minden más tünet nélkül is fájhat szegénykém füle?? mert én megnyomogattam neki ahogy írják, de nem kezdett el sírni..

2013. jan. 14. 16:57
 4/4 Timóca Szamóca ***** válasza:

Ha megnyomkodod és nem sír fel akkor semmi komoly,mert ha baj lenne,hidd el ordítana.A fiam fülfájós,mai napig évente kb 2-3szor elöjön,az orvos szerint kinövi,persze van szokásos kezelése.

Szóval tudom milyen a gyulladásos fül,ha hozzáérsz,csillagokat lát...

Ezek szerint nálatok nincs hála Istennek.

2013. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!