Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babámnak ma esett le a...

Kicsi babámnak ma esett le a köldöksonkja. Lealkoholoztam, be hintőporoztam.2 óra mulva peluscserénél vettem észre hogy kicsit véres váladék jön belőle. Ez normális? Alkoholozzam még amig nem múlik el? Viz még mindig nem érhet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi is így voltunk vele és még kb egy hétig váladékozott,minden peluscsere után kezeltem és még nem érheti víz.

üdv 3 hónapos baba anyukája

2009. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ! :)
2009. aug. 29. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy voltunk vele mi is, mindig megvérzett neki még jó másfél hétig. Szorgosan alkoholoztam, hintőporoztam, egyszer csak begyógyult neki :)
2009. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És valaki eltette emlékbe a köldökcsonkot? Én már hallottam róla,de az nem kezd el bomlani??
2009. aug. 29. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:

én eltettem, összezsugorodik, megszárad, de nem lesz büdi vagy ilyesmi...


a váladék normális, nekünk nem volt, mondjuk a miénk csak nagyonkésőn esett le, nem mertem piszkálni, csak nagyon óvatosan, és szinte leszáradt, de ha valaki rendesen megmozgatja és úgy jön le, akkot még váladékozhat, ez ok., de fürdeni csak akkor szabad vele, ha teljesen beszáradt.

2009. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eltettem.

Sőt,anyu még öcsémét is eltette,mostmár 13 éve.És ugyan olyan állapotban van.

Én még a köldök csatot és a karszalagot és eltettem.És majd a fogacskáit is.

2009. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális, kezelni kell ugyanúgy mint eddig,amíg teljesen váladékmentes és tiszta nem lesz.
2009. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!