Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tésztát, túrót milyen formában...

Tésztát, túrót milyen formában kóstoltassam először? 8 hónaposnak reggeli ötletek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 17:11
 1/5 anyács ***** válasza:

Gyümölcstúró :)

Reggeli nálunk ilyen korban a tápja volt, tízóraira kapott gyümit, joghurtot, vagy a kettőt együtt vagy túróval.

Én először túrős tésztát adtam neki, de lehet venni fincsi tésztás bébiételt, mint spenótos-tésztás-húsos, spagettis, ilyeneket!

2013. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk még most is a tápszer a reggeli, és egy éves korig így is marad...9 hónapos egyébként

Túrót gyümölccsel lehet, én túró rudiból is adtam neki, meg a Nestle túrós babadesszertet főleg.

Durumtésztát pedig a párolt krumpli-répa-hagyma és csirkehusival adom neki, imádja nagyon

2013. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha joghurtot eszik már akkor azzal is keverheted a túrót. Vagy gyümölcsös bébiétellel is nagyon finom. Ha tejpépet eszik abba is belekeverheted.
2013. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a gyümölcstúróra én is gondoltam. Eddig 5 hónaposan a tízórait, 6 hónaposan az ebédet, 7 hónaposan az uzsonnát váltottam ki, azért gondoltam, hogy most a reggeli jön. Lehet rosszul kérdeztem, tehát csináljak mondjuk túrós tésztát, és abból adjak először 1, aztán 2-4 stb kanállal? Vagy keverjek valamelyik ételébe (mondjuk: paradicsom-krumpli-husi) először egy kanállal, aztán 2-4stb? Szerintetek mikor váltsam akkor ki a reggelit ill. majd a vacsit?
2013. jan. 15. 20:55
 5/5 anyács ***** válasza:

Nekem 14 hónapos a lányom, és reggel még mindig egy adag tápot iszik, utána kb 1,5-2 óra múlva eszik, felvágottat, joghurtot, gyümit, amit kér.

A vacsit pedig állandó nálunk, tejpép vagy főzi az ebédből. Van, hogy későn uzsizik, akkor lefekvés előtt iszik egy tápot.

2013. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!