Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki RoboKid multivitamin...

Ad valaki RoboKid multivitamint a babájának? Mi a tatasztalat róla?

Figyelt kérdés
Én most vettem először belőle, mert több vasat tartalmaz, és olcsóbb, mint a Marslakócskák, de tök fura íze van.
2013. jan. 15. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom eleinte (3 napig) megitta fintorogva, de megfogta a hasát a vas. Most ez a probléma nem áll fenn, mert meg sem issza. Tlnyleg fura íze van...
2013. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk 6 hétig szükséges volt a vaspótlás.Én a barackos RoboKid-et vettem a a patikából.6 hétig minden nap a mellélelt kis adagolókanálnyit adtam neki(7 hós volt akkor).Igen eléggé fura íze van,és a kaki is nehézkes volt,de ezt tudtuk is.Mindig adtam neki szilvát vagy barackot is naponta,és úgy nem volt vészes.Egy kanál gyümölccsel kevertem el,úgy megette,eleinte fintorgott,magába nem fogadta el.Azt hiszem teába,gyümölcslébe stb. is lehet tenni az volt ráírva.Egyébként a kérdésre válaszolva fura ízű,de használt.:)
2013. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!