Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött miért van ébren?

Egy újszülött miért van ébren?

Figyelt kérdés
Most 1 hónapos a baba. Megetettük és nem alszik, hanem fenn van ébren, nézelődik,1 hónappal ezelőtt még aludt aludt aludt.
2013. jan. 15. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a nagykönyvi babák olyanok, hogy esznek és alszanak. De nem minden olyan, mint a nagykönyvben.


Amúgy ez van, egyre kevesebbet fog aludni, ahogy nő.


Lányom amúgy az első hónapokban alig aludt, én sem értettem, de utána jobb alvó lett. Hát na, ez van, nem egyformák a babák és ne csak abból "állnak", hogy esznek és alszanak. Ennyi legyen a legnagyobb baj.

2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdi felfedezni a világot :) Az én fiam 2 hetes se volt és egyszercsak már nem aludt rögtön kaja után. Nézelődött, forgatta a fejét és vigyorgott. Olyan édes volt. Onnantól használtuk a játszószőnyeget. Pont ma lett 6 hónapos és elég hiperaktív. Ma még csak 2 órát aludt (reggel 7 óta fent van).
2013. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom miután hazajöttünk a kórházból 2 napig aludt, evett, aludt, evett. Nem sokáig tartott ez az állapot. Mert 2 nap után már 1,5 órát volt fent 1-1 etetés után, és 30 perceket aludt. Nézelődött sokat. 1 hónaposan meg állandóan hordozgatnom kellett a vállamon mert ha leraktam sírt...szó szerint unatkozott. Ki kellett mennem vele a kertbe, és nézelődött. Nagyon élén baba volt, és most is az 10 hónaposan. Már 5-6 hónapos korába megértett egy csomó szót, most meg már 4-5 szót mond...ezt annak tudom be, hogy baromi sokat beszéltünk hozzá mivel a kisasszony nem volt hajlandó sokat aludni. Szóval a Te babád is már kezd érdeklődni a világ iránt, most kezdi úgy igazán észrevenni, hogy van más érdekes dolog is anyán és apán kívül:) Persze vannak olyan babák is akik nem sietik el a dolgokat, és hagyják még a szüleiket pihenni 1-2 hónapig. :)
2013. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mert nő! Az enyém 8 hónapos, ő nappal pl. már csak kétszer másfél órát alszik, annak ellenére, hogy újszülöttként ő tényleg csak enni volt ébren, volt, hogy akkor sem... 1 hónappal ezelőtt a te babád még egy icipici csecsemő volt, nyilván még most is az, de ahogy nő, kinyílik körülötte a világ. Sokat fog még változni.
2013. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 2-3 hetes koráig aludt sokat.Onnantól nappal alig aludt,állandóan nézelődött.Egyre kevesebbet fog mostmár aludni,tegyél fel neki forgót színes dolgokat amiket nézegethet.
2013. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!