Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos babahinta újszülött...

Elektromos babahinta újszülött kortól? Létezik olyan, amit nem csillagászati áron lehet megvenni?

Figyelt kérdés
Használtan is nézem, de még úgy is borzasztó az ára. :(
2013. jan. 10. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi vateran vettuk 7000ert.
2013. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondom Én hogy jártam.

Sajnáltam még használtan is a Fisher Price hintára a pénzt. Vettem egy Graco hintát 10e ft-ért. Ez a hinta előre-hátra hintázik mint egy rendes hinta.

A FP. hintát lehet állítani hogy merre hintáztasson.

Az enyém 11kilóig jó, de 1-es fokozatban az akkor 5kilós gyerekem alatt már nem annyira akart menni, a 2-es fokozat sok volt. Ja, és iszonyatosan kattog a motorja.


Meguntam, és mivel imádja ha megy a feneke alatt valami, így vettem használtan egy FP esőerdő hintát. Világi! Elbírja a gyerekem aki már 6700gramm , nem nyeklik, nem kattog, tökéletesen elégedett vagyok vele.

2013. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elöszőr egy használtat vettem , de nagyon megbántam . Sok baj volt vele!

Minekünk is a Fisher Price vált be . Már a 2 . Babánál használjuk . Mi már 2.5 éve vettük 50 ezért azért most már lement az ára egy picit szerintem megéri , mert ebbe mindig elvan. Most 30 ezerbe kerül de ha megint kelene ilyet vennék .

[link]

.

2013. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én ezt néztem:

[link]

Viszont tényleg jó a FP is, amit írtatok.

Nézelődök, hátha találok megfelelő áron használtan.

Köszönöm a segítséget!

2013. jan. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!