Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára mibe öltöztetitek a...

Éjszakára mibe öltöztetitek a babátokat?

Figyelt kérdés

Van külön alvós ruhája(pizsama,rugi), amit minden este ráadtok és reggel levesztek, mint a nagyok?Vagy fürdetés után ráadtok egyet, amiben alszik, és ha nem történik baleset akkor abban van másnap a következő fürdetésig?

Melyik a célszerű?Ki hogy csinálja?


2013. jan. 15. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamra mindig fürdés után adok egy rövidujjú bodyt, rugit és hálózsákot. Reggel csak a hálózsákot veszem le róla, mert nem szeretnék folyamatosan mosni. Ebédhez és uzsihoz külön ruhát kap mindenképp, mert vannak olyan örökölt ruháink amik picit foltosak és nem akarom, hogy az összes cucija koszos legyen :)
2013. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Este fürdésnél adok rá bodyt és egy plüss rugit.Ez a pizsije.Reggel csak a body marad rajta és adok rá pólót,pulcsit,nacit.Születése óta így csinálom,imád reggel öltözni,és nem is baj ha megszokja,ha a későbbiekre gondolok(ovi,suli)

4hós a lányom

2013. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rövid ujjú bodyt és vékony hosszú ujjú rugit adok rá, és betakarom.

Ez csak pizsinek van, reggel teljes ruhacsere, bodyt minden este tisztát adok rá, a rugit csak két naponta cserélem, ha nincs baleset, de nem szokott lenni.

2013. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En kulon pizsamat adok ra, plusz halozsak. Reggelente atoltozes. Kb 4 hos koraig en is azt adtam ra este, amiben masnap volt, de eszrevettem, hogy elkezdte utalni az oltozest. Igy mostanra megszokta, kis mokas szertartas lett a reggeli oltozes, mar szereti. Most 7 hos.
2013. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hálóing (gyakorlatilag egy bokáig érő felső) és laza, vastagabb zokni van rajta éjszaka plusz takaró, reggel meg kapja a nappali ruhát. 9 hónapos.

Amíg picurka volt, pár hetes koráig az esti fürdés után ráadott bodyt én sem cseréltem le reggel.

2013. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anyács ***** válasza:
Rövid ujjú body, és arra egy pizsi, ami vagy sima kétrészes, vagy rugi. Reggel csak a body marad, és arra megy a nappali ruci.
2013. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, ha hidegebb van, akkor hosszú ujjú. Rá egy pamut rugi, ami a pizsamája. Body marad, ha nincs baleset. Hálózsákot nem használunk, vastagabb puha könnyű takarója van.
2013. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body + hálózsák. Takarót nem használunk. Esti fürdetés után adom rá a tiszta bodyt, napközben másnap abban van, az első átöltözésig... szerencsés, de ritka esetben másnapi fürdésig. Nyáron rövid ujjú body, ha nagyon meleg van, akkor hálózsák nélkül.


2-3 hónapos koráig volt rugi is a hálózsák alatt (bodyn kívül).

2013. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!