Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek ebben a...

Mibe öltöztetitek ebben a rossz idöben a 8hónapos babáitokat bentre a lakásba nappalra illetve éjszakára?

Figyelt kérdés

Nappal és éjszaka is 22-23fok van nálunk!

mit adjak rá,h nehogy megfázzon?

Illetve milyen vastagságu takaróval kell ilyenkor takarni öket?

Segitsetek légyszi,mert még egy kicsit tapasztalatlan anyuci vagyok,és nem akarom sem nagyon felöltöztetni,sem kevés ruhát ráadni,h esetleg megfázzon!

Elöre is köszi a segitségeket!


2010. máj. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom hét hónapos, nappalra egy hosszú ujjú bodyt és egy kantáros nadrágot adtam rá, éjszakára a body-ra hosszú ujjú rugit kapott és elővettem a vastag takaróját. Nálunk is 23 fok körül van. Ja és visszakapcsoltam a fűtést.
2010. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel-nappal 21-22 fok van, kisfiam 28-án lesz 8 hónapos. Éjjel van rajta egy trikós body + talpas rugi + ujjatlan vékonyabb hálózsák. Nappal pedig ujjatlan body + zokni + melegítő naci + vékony pamut hosszú ujjú felső.
2010. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én nappalra adtam rá két vékony hosszuujju bodyt,meg a egy nadrágot,de estére trikós bodyt meg hosszuujju rugit,és betakartam egy polártakaróval,amin egy flanel huzat van.

De estére akkor majd lehet én is hosszuujju bodyt adok rá a trikós helyett.

Ja,és nálunk központi fütés van,igy sajnos nem tudok befüteni,pedig jó lenne!

2010. máj. 17. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 25én lesz 8 hónapos.

Nálunk 20-21 fok van éjjel-nappal. Egy hosszú ujjú body, kantáros nadrág + zokni van rajta. Éjjelre egy hosszú ujjú body + pizsinaci, vagy rövid ujjú body + vékony rugi van rajta. Egy vastagabb takaróval takarom be.

2010. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 22-23 fok van.

Nappal: rövid ujjú body, melegítő naci, zokni, hosszú ujjú póló.

Éjszaka: hosszú ujjú body, zokni, vastag ujjatlan hálózsák + 2 polár takaró.

2010. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!