Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mibe öltöztetitek...

Anyukák, mibe öltöztetitek nappalra 8-9 hós babáitokat, hogy ne fázzon és ne is legyen melege? És éjszakára?

Figyelt kérdés
Kisfiamon csak egy vékony rövid ujjú bady és egy vékony rugi van,de így is van,mikor melege van-8 hós-Panelban élünk.
2010. máj. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is mindig bajban vagyok, ezért is van nálam mindig egy egész ruhatár. Mindig figyelem a picurt, hogy épp fázik-e, vagy melege van, és így adok rá, vagy veszek le róla egy réteget. AMúgy tegnap pl. egy rövid ujjú body és egy h.ujjú póló volt rajta, alul harisnya és rövidnaci.
2010. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém 8,5 hós, most egy rövidujjú body és harisnya van rajt, ez függ attól,hogy milyen meleg van ittbent. most 25° van, szerintem jól érzi magát, nem izzad, és nem is hideg a tarkójánál. Estére kap bodyt(rövidu.) és rugit (hosszúu.)
2010. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Panelban lakunk, 25 fok van, nyolc hónapos a fiam.Nappal hosszú ujjú body+harisnya vagy vékony nadrág zoknival, éjszakára hosszú ujjú body+közepes vastagságú ujjatlan hálózsák.

/Z/

2010. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem, hogy hogy csináltok ilyenkor panelban 25 fokot... jó. Ma már tényleg melegebb volt, de az elmúlt napokban nálunk kb 22-23 fok van, főleg délelőtt, mert nyugati az ablakunk. Így a kinti levegőt is mindig elnézem, innen bentről sokkal hidegebbnek tűnik délelőtt, mint valójában.

Az 5 hós babámra én ezért még hosszúujjú bodyt és plüss ujjatlan rugit adok itthonra, meg mert általában a habtapin van lent a földön, és ott még hidegebb van....

Éjjelre meg lehet, hogy nagyon beöltöztetem: ujjatlan body, tescos rugi (hosszú ujjú és lábú) + hálózsák, hogy ne rúgja le, + takaró. És azért, mert hajnalban én is majd megfagyok, nyakig takarózok, neki meg azért a kezei mindig kint vannak...

2010. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napközben rövid body,naci,és zokni van a 9.hónapos babámon.Éjszaka is rövid body és vékonyabb kertésznadrág,vagy rugi.Nálunk nagyon meleg van,reggelre is 26-27fok,kőházban lakunk.Takarót és a hálózsákot el se viseli magán.
2010. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!