Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai etetésről hogy...

Éjszakai etetésről hogy szoktatáttok le a kicsit?

Figyelt kérdés
3 hónapos, 2-3 óránként eszik éjszaka is
2013. jan. 16. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen sehogy. Ráér az még.
2013. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor mikor szokott és hogy?
2013. jan. 16. 10:51
 3/12 A kérdező kommentje:
vagyis mikor szokott le és hogy?
2013. jan. 16. 10:52
 4/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam úgy 8 hetes kora körül magától elhagyta azóta nem is eszik éjjel.

Addig mindig csak egyszer evett úgy hajnal kettő körül, aztán kitolta reggel ötig és végül azt is elhagyta.

Tápszeres baba.

2013. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kellett leszoktatni, egyszercsak nem ébredt fel éjszaka. Kb. 3 hónapos korától aludta át az éjszakát, de ez babafüggő szerintem. Majd magától végigalussza az éjszakát. Van aki már 3 hónaposan van aki csak 1 évesen.

Szerintem sehogyse lehet leszoktatni. Van olyan ismerősöm, aki még a 8 hónapos babáját is felkeltette éjszaka kétszer is enni, gondolom, hogy jobban hízzon.

2013. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is tápszeres volt, utolsó voltam.
2013. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kis súllyal születtünk, így eszembe se volt leszoktatni, tudtam jól, hogy kell a fejlődéséhez az éjszakai evés is. Szép lassan maga tolta ki az evéseit: eleinte háromszor keltem hozzá, aztán kétszer, aztán kitolódott már csak egy kelésre (már ez felüdülés volt, mivel én utána még fogtam fél órát a bukása miatt, és aztán mentem még fejni, szóval minimum 1 óra fent-lét volt egy evés) és végül dec. 24. reggel úgy keltünk a férjemmel aranyos gügyögő hangokra, hogy éjjel nem kellett kelni egyszer sem!!! Akkor múlt egy héttel 3 hónapos! El sem akartam hinni :) Megcsinálta ezt a következő napon és a rákövetkezőn már ismét kelt éjjel - hát ott már nem adtam neki enni, cumival altattam vissza gond nélkül. Azóta nem eszünk éjszaka!
2013. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát. Nem tettünk ezért semmit, ő döntött úgy, hogy nem kel fel.

Miért akarod leszoktatni?

2013. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hetes volt, amikor az esti 9-es elalvás után egyik reggel 4-15-kor kelt, kihagyva az éjszakai evéseket. Bár ő kilóval született. Lányom meg hónapokig kelt éjjel. Ez teljesen gyerekfüggő.
2013. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sehogy és nem is fogom. Nem biztos, hogy csak azért kel, mert éhes, lehet, hogy csak a közelséged hiányzik neki. Mi kiságyban alszunk el, de szopi után nem bajlódok a visszatevéssel, jön közénk, így ha ébred, cicizik van, hogy csak pár kortyot és alszunk tovább mindketten általában 8-ig. Így ő is és én is pihentek vagyunk. Próbáltam cumival megnyugtatni, picit hagyni sírni és nem felvenni, csak megnyugtatni, nálunk nem jött be, csak ez, de bennünket nem zavar, mert neki így jó és nekünk is.

6 hónapos Manó anyukája

2013. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!